Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy mikor...

Miért van az hogy mikor egyedül vagyok itthon teljesen depressziós hangulatban vagyok? Valaki van ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 21:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
én általában nem tudom elterelni a gondolatom.. Max azzal, ha gyorsan elmegyek aludni... (a másik bolygós vagyok) Hát rám azt mondják többen, hogy tisztára ilyen depressziós vagyok, de nekem kényelmetlen, mikor ilyenekkel bombáznak, és mindent elviccelek. Gondoltam már rá, hogy segítséget kérek valami szakembertől, de sosem jutottam el odáig. Meg egyik tanárom kérdezgette, hogy nem akarok-e beszélgetni, mert látja rajtam, hogy valami nem okés, és akkor csomó ideig ott tervezgettem, hogy "na most odamegyek, könnyítek a lelkemen" de végül mindig megfutamodtam...
2011. máj. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
És tudod-e az okát hogy mitől lehetsz ilyen állapotban?
2011. máj. 27. 22:11
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom... Mások szerint betegség, (depresszió) nekem fogalmam sincs... Talán típus kérdése? Azt is el tudom képzelni..
2011. máj. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Azért, mert túl sokat vagy egyébként is egymagad. A természetben minden az egyensúlyra törekszik, így te sem vagy kivétel; -génjeidben, sejtjeidben benne van ez a fajta törekvés.

Úgy gondolom, ez logikus.

Tehát a megoldás: tanuld meg beosztani az időd önmagad és mások között, és akkor az egyedüllétet nem magánynak fogod érezni, hanem töltekezel majd belőle.

2011. máj. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Imádok itthon egyedül lenni, hétköznap.. Hétvégén viszont benéz hozzám a depresszió.
2011. máj. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!