Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párotok nektek sem csinál...

A párotok nektek sem csinál semmit a ház körül? Miért kéne egy férfinak kötelezően "disznóként" élni?

Figyelt kérdés

Ma válaszoltam egy kérdésre, amelyben leírtam, hogy a párom mennyire tisztaságot tart maga körül. Nyilván vannak bogarai ilyen, hogy két sor csempére lehet lépni az előszobában cipővel, felrúgni a szőnyeget nem szabad, ha morzsa lehull, viszi és kirázza a szőnyeget azonnal...

Oké nem mindig, minden helyzetben, de úgy alapjáraton...Ezenkívül naponta 2x biztos letusol, sosincs mosatlan ebéd után azonnal elmosogatja amit összemocskolt. Ilyen dolgok.

Ezen kívül ha úgy adódik kimossa az ingét, kivasalja, ha épp nem vagyok ott...Nem értem, miért baj ez? Neki is van két keze, megtudja csinálni...Miért kéne tetetnie a hozzáérthetetlent?

Szerintem az egész csak nevelés kérdése. És itt nyilván nem arról van szó, hogy én nem csinálok semmit a ház körül, de miért ne csinálhatna ő is valamit? Olyan alapvető, hogy a férfiak egész nap a focit kell nézzék a tv-ben? (na ez az amit a párom nem állhat:D)


2011. máj. 28. 13:37
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Jó, most ne úgy képzeld a szituációt, hogy leesett a morzsa, evés közben azon nyomban feláll s kirázza a szőnyeget. Nyilván evés után, amint van ideje...:)
2011. máj. 28. 15:09
 22/42 anonim ***** válasza:
79%
Majd kíváncsi lennék arra, hogy x év után, amikor rád üvölt az ajtóban, hogy "10.000x elmondtam már, hogy csak azon a két sor csempén járkálhatsz, ha nincsen ünnepnap!" akkor is ennyire fogod magasztalni a kedvest.Amúgy nagyon kényszerbetegségre hajaz a dolog, lehet, hogy egyformák vagytok ilyen téren, nem?
2011. máj. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

nekem volt hasonló pasim régebben, mint a tiéd, de az agyamra ment a rendmániájával.


a másik kérdésben a kérdező egy trágyadomblakó, de erre nem a tisztaságmánia a megoldás, hanem az ARANY KÖZÉPÚT.


amit a te párod csinál, az semmivel sem normálisabb, mint a másik kérdező és a koszos lakása, de az a szerencse, hogy te jól tolerálod a párodat és nincs vita, szerencsére.

2011. máj. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

KÉRDEZŐ! NEKED IDEÁLIS AZAZ TÖKÉLETES A FÉRJED!


Inkább alkalmazkodnék hozzá abban, hogy vigyáznék a rendre, mint egy lusta semmitérő link faszi helyett főzzek-mossak-gányoljak a levetett szarai után:P

Nem véletlenül passzoltam mindig a lusta pasikat. Utálok helyettük dolgozni. Egy kapcsolatban 2 fél van. És nem csak az egyik fél csinál mocskot.

Egy igazi nő örül egy szorgos, segítőkész férfinak.

27.L

2011. máj. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Persze, én biztos műanyagból készültem :) Made in ... :D
2011. máj. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:

Amúgy nagyon kényszerbetegségre hajaz a dolog, lehet, hogy egyformák vagytok ilyen téren, nem?

:D Nem, és ez nem kényszerbetegség, csak neveltetés kérdése, anyósom szintén ilyen, ha megyek hozzuk egy porszem nem sok annyi sincs soha, sehol...

Egyébként kényszeres akkor lenne a dolog, ha mindig minden percben csinálná és mondjuk társaságban is. Vagy mondjuk idegesítené vendégségben is a dolog...


Ja és valaki kérdezte, hogy rám fog-e ordítani X év után? Nem, nem fog, a párom kulturált ember, sosem kiabált még velem, bármilyen nézeteltérésünk volt is, még sosem emelte fel a hangját tiszteletlenül...valahogy neki ezt is megtanították, hogy hogyan kell egy nővel beszélni:-S

(egyébként nem értem miért kell támadni egyből...)

2011. máj. 28. 18:12
 27/42 A kérdező kommentje:

Abban, hogy rendet tart maga körül, nincs mit toleráljak...még szép...valahogy egy trehány ember mellett nem tudnám elképzelni az életemet...

Azért valljuk be, nem mindegy, hogy valaki trehány vagy szereti a tisztaságot, rendet maga körül.

Előfordult már, ne hidd, hogy nem, rám szólt, hogy felrúgtam a szőnyeget én meg bosszúból felgyúrtam az egészet...:D De ő is van annyira, hogy ezen nem kapja fel a vizet...szóval nem betegség:D

2011. máj. 28. 18:15
 28/42 anonim ***** válasza:

"Jó, most ne úgy képzeld a szituációt, hogy leesett a morzsa, evés közben azon nyomban feláll s kirázza a szőnyeget. Nyilván evés után, amint van ideje...:)"


A leírásod alapján elsőre nem így lehet érteni, legalábbis én elsőre nem így értettem, hanem úgy, hogy leesik a morzsa, ugrik, söpör, kiráz, felmos, aztán folytatja az evést :D

Ha neked már nem kell, nekem adod?? :DDD

2011. máj. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
Egyébként minden választ nagyon köszi, felpontoztalak:D (ha érdekel valakit)
2011. máj. 28. 18:16
 30/42 A kérdező kommentje:

18:16

:D:D:D Jót kacagtam:) Igen, amint már nem kell Neked adom, de azt hiszem én már túlságosan megszerettem és sosem mondok le Róla:D (esetleg kölcsön:P)

2011. máj. 28. 18:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!