Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párotok nektek sem csinál...

A párotok nektek sem csinál semmit a ház körül? Miért kéne egy férfinak kötelezően "disznóként" élni?

Figyelt kérdés

Ma válaszoltam egy kérdésre, amelyben leírtam, hogy a párom mennyire tisztaságot tart maga körül. Nyilván vannak bogarai ilyen, hogy két sor csempére lehet lépni az előszobában cipővel, felrúgni a szőnyeget nem szabad, ha morzsa lehull, viszi és kirázza a szőnyeget azonnal...

Oké nem mindig, minden helyzetben, de úgy alapjáraton...Ezenkívül naponta 2x biztos letusol, sosincs mosatlan ebéd után azonnal elmosogatja amit összemocskolt. Ilyen dolgok.

Ezen kívül ha úgy adódik kimossa az ingét, kivasalja, ha épp nem vagyok ott...Nem értem, miért baj ez? Neki is van két keze, megtudja csinálni...Miért kéne tetetnie a hozzáérthetetlent?

Szerintem az egész csak nevelés kérdése. És itt nyilván nem arról van szó, hogy én nem csinálok semmit a ház körül, de miért ne csinálhatna ő is valamit? Olyan alapvető, hogy a férfiak egész nap a focit kell nézzék a tv-ben? (na ez az amit a párom nem állhat:D)


2011. máj. 28. 13:37
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
6%
Az én férjem meg FÉRFI a javából.Nem trehány, nem koszos, szereti a rendet, a tisztaságot, Ő reszortja a kert, a kocsik, a kutyák, de én nem élnék olyan férfivel, aki rosszabb, mint egy transzvesztita takarítónő.Nem az Ő dolga a portörlés, a morzsaszedés, a járólap takarítása, a szobák porszívózása -amiből 6 van-, mert ezt én szeretem csinálni, és el sem várnám tőle.Legyen férfi, ha kell, és ne egy házicseléd.
2011. máj. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
kedves előző! Kérlek nézz utána a transzvesztita szó jelentésének, továbbá értelmezd a cseléd szót! Köszi. A kommentedhez egyebet nem fűznék hozza, mert az nem bírná a nyomdafestéket...
2011. máj. 28. 21:08
 33/42 anonim ***** válasza:
Azt fűzöl hozzá a kommentemhez, amit akarsz, nekem akkor sem kéne egy olyan "férfi" aki állandóan takarít.Tiszta nevetséges.Gondolom a lepedőn sem lehet egy gyűrődés sem, amikor hancúroztok...Az ilyen egyszerűen nem FÉRFI, és kész.
2011. máj. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

:) Nem fogsz felidegesíteni, és nem érdekel, hogy neked ki a "férfi" és ki nem.

De kérlek azt az előbbi két szavadat értelmezd, mert látom szegényes a szókincsed.

2011. máj. 28. 21:21
 35/42 anonim ***** válasza:
50%

Drága kérdező! Ha más véleményét nem tudod elfogadni, akkor nem kell feltenni egy ilyen "kérdést" egy nyilvános oldalon. ;)


Egyetértek az előttem válaszolóval, azzal kiegészítve, hogy a hasonló gondolkodás (is) teszi a nőt nővé. (Tudod, olyanná, akit képes a férfi szeretni, tisztelni, oltalmazni)

2011. máj. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:

Ha visszaolvastok láthatjátok mindenkit felpontoztam, azt is, aki nem értett együtt velem-csak mert leírta válaszát kulturáltan a kérdésemre...

De az, hogy valaki nem ismer engem és ok nélkül letranszfesztitázza a páromat és lecselédezi, már ne haragudj, hogy visszaszólok valamit. Ez az oldal pont attól sz.r hogy névtelenül mindenkinek nagy a pofája...

Ismeretlenül odapofázni persze könnyű a másiknak, nem számít az, hogy legyünk emberek...

Én eltudom fogadni, ha valakinek ez nem "férfias", bizonyára a böfögés, a rendetlenség a bűz férfias vonás és a nő azért van, hogy otthon kiszolgálja a párját, elvégezze a dolgát...

Ja és kíváncsi lennék ha meglátnátok egyszer a "transzfesztita" páromat...mi lenne a véleményetek, mennyire az:D aztán...a cseléd szóra már csak tényleg értelmezőszótárt javallok...

Ja és nehogy az életetek egyszer úgy hozza, hogy a "transzfesztita" párom kelljen rajtatok segítsen...kicsi a világ...nagyon.

2011. máj. 28. 21:33
 37/42 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha a takarítás kizárólag a nő dolga, és a férfi ilyet ne csináljon, akkor mit kezd egy férfi aki egyedül él?? Vagy belefullad a koszba, vagy hát mégis kénytelen megcsinálni, ebben az esetben, ha megjelenik a nő az életében, vagy folytatja tovább, hogy takarít maga után, mert van két keze, vagy örül, hogy van végre egy ingyencselédje.
2011. máj. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Na, csak eljutottunk oda, hogy nemcsak tökéletes a párod, de még talán ő az Atyaúristen is.Igen, ő fog biztosan rajtunk "szerencsétlen" feleségeken segíteni.Aztán miben?Kitakarítani???Nem, köszi, én boldogulok magam is a házammal, még a férjem segítsége sem kell, mert én NŐNEK érzem magam.El sem nézném, ha a férjem takarítana.
2011. máj. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, a büdös böfögő és a konyhatündér-jellegű férfiak között azért létezik még pár szürke árnyalat.

Nem tudom, mire céloztál azzal, hogy ha látnánk a férjedet, az milyen hatással lenne ránk (rám egész biztos semmilyennel), annyit azonban tudok, hogy lehet egy nő akármilyen bombázó, ha a férfi és női szerepeket összemossa (igen, léteznek ilyenek, és ebben semmi hímsovinizmus nincs), akkor az a szememben nem nő.

2011. máj. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
reszemrol befejezett a vita. a tovabbi rosszindulatu valaszokra nem reagalok. ja es nezz utana annak hogy a szerepek osszemosasa mit jelent, latom ez sem tiszta!
2011. máj. 29. 06:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!