Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párotok nektek sem csinál...

A párotok nektek sem csinál semmit a ház körül? Miért kéne egy férfinak kötelezően "disznóként" élni?

Figyelt kérdés

Ma válaszoltam egy kérdésre, amelyben leírtam, hogy a párom mennyire tisztaságot tart maga körül. Nyilván vannak bogarai ilyen, hogy két sor csempére lehet lépni az előszobában cipővel, felrúgni a szőnyeget nem szabad, ha morzsa lehull, viszi és kirázza a szőnyeget azonnal...

Oké nem mindig, minden helyzetben, de úgy alapjáraton...Ezenkívül naponta 2x biztos letusol, sosincs mosatlan ebéd után azonnal elmosogatja amit összemocskolt. Ilyen dolgok.

Ezen kívül ha úgy adódik kimossa az ingét, kivasalja, ha épp nem vagyok ott...Nem értem, miért baj ez? Neki is van két keze, megtudja csinálni...Miért kéne tetetnie a hozzáérthetetlent?

Szerintem az egész csak nevelés kérdése. És itt nyilván nem arról van szó, hogy én nem csinálok semmit a ház körül, de miért ne csinálhatna ő is valamit? Olyan alapvető, hogy a férfiak egész nap a focit kell nézzék a tv-ben? (na ez az amit a párom nem állhat:D)


2011. máj. 28. 13:37
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Nekünk, /mert, ha nem vetted volna észre, nem egy és ugyanaz az utolsó 3 válaszoló/,nagyon is tiszta, mit jelent a szerepek összemosása.Pontosan az, amit te csinálsz.Te vagy megtévedve, eltévedve, ezt vedd észre!És ha valaki leírja neked a tényeket, akkor az rosszindulatú.És hogy én belőlem mit váltana ki, ha meglátnám?Röhögő görcsöt kapnék, valószínűleg.Ennyi.
2011. máj. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Ez az a fajta téma, mint mikor valaki leírta, hogy ha kötényt vesz és nem pisilhet ülve, akkor ő már nem férfi. Hát sajnálom azt a "férfit", aki ezektől vagy a takarítástól férfiasságát veszti, és azt a nőt is, aki ezektől férfiatlannak lát valakit.

A főzés is "női munka", mégis mennyi férfi szakács van.

Közel sem ettől, vagy ezek hiányától lesz egy férfi férfi. SZERINTEM.

Míg az egyedül élő férfi kitakarít, kimos, én meg összerakom a szekrényt, és kifestek, ha kell, sőt, még ennél férfiasabb munkákba is belepofátlankodok néha. Tettem ezt akkor is, mikor volt párom.


De a lényeg, hogy ha minden szerencsésen alakul, akkor a házimunkához lusta férfiak is találnak maguknak megfelelő nőt, meg azok is, akiknek nem szárad le ettől egy bizonyos testrészük ;) És így mindenki boldog.

2011. máj. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!