Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám olyan gusztustalan!...

Apám olyan gusztustalan! Miért ilyen? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Reggel tévéztem a nappaliban és közben reggeliztem. Apám ott szokott aludni. Felkelt, nem zavartatta magát és akkorát szellentett, hogy majdnem kiköptem a számból a kaját. Undorító büdös is volt.. Bocsánatot kért, majd megint eleresztett egyet!...

Amúgy folyamatosan ezt csinálja! Ha itt van valami rokon, akkor is! Engem nagyon zavar. Ráadásul nyitott ajtónál nagy wc-zik, ami eléggé gond, mivel a fürdő elég központi helyén van a lakásnak (én az emelten nyitott ajtónál wc-zek, de csak én járok fel).


Szóval ezek a dolgok engem nagyon zavarnak! Vagy én reagálom túl?


17/L


2011. máj. 29. 15:38
 61/110 anonim ***** válasza:
ÉN IS EMELETES HÁZBAN LAKOM, MÉGHOZZÁ A 10.-EN, DE MINDIG BECSUKOM AZ AJTÓT HA KAKSIZOK
2011. máj. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/110 anonim ***** válasza:
75%
de a kérdező klausztrofóbiás,h csukja be?
2011. máj. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/110 anonim ***** válasza:
sz@rj egy nagyot a földszinten és ne csukd be az ajtót, remélhetőleg jó büdös lesz és akkor lehet, hogy észre veszi magát.
2011. máj. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/110 anonim ***** válasza:
kérdező,nem lehet,h apud is az?
2011. máj. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/110 A kérdező kommentje:

Köszi a néhány értelmes választ. A többieknek sok sikert az életben, bár látszik, hogy nem nagyon megy nektek.. :)


Apa biztos nem klausztrofóbiás, kérdeztem is már tőle. Na meg autóban se fél, én még ott is.

2011. máj. 29. 16:14
 66/110 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem olvastam el az eddigi kommenteket, de sztem igaza van a kérdezőnek. Nekem anyukám wc-zik nyitott ajtónál rendszeresen, és még az is kicsit zavar, de ha apám csinálná az kiverné a biztosítékot nálam:S

Sztem ha valaki a wc-n ül, az nem tartozik senki másra! Azért van az az ajtó, hogy becsukják, nem?!

A szellentésre ugyanez áll, bár az engem kevésbé zavar (kivéve ha társaságban vagyunk, de akkor meg nem szokták)

2011. máj. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/110 anonim ***** válasza:
meg kell beszélni vele,mondd anyudnak,h beszéljen vele erről,meg szerezzetek be légfrissítőt...autóba meg illatosítót
2011. máj. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/110 anonim ***** válasza:
Utolsó, kár, h nem olvastad el őket, érdekes tanulmány lenne az emberi ostobaságról...:D:D
2011. máj. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/110 anonim ***** válasza:
52%

Ha netán lesz barátod, vagy már van is bár nem hiszem.

Ott alszol nála de rád jön a zs@rás és mindenféleképpen el kell menned a wcre akkor is nyitva hagyod az ajtót?

Voltál már valahol vendégségben ahol kellett akár pisikélned, hogy oldottad meg ezt a problémádat?

2011. máj. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/110 A kérdező kommentje:

16:18

Igen, érdekes tanulmány lenne a bunkó, tanulatlan válaszolókról :))

Én szerencsére nem ilyen vagyok, értelmiségi vagyok. 4,7-es átlaggal, nyelvvizsgával.. :)

2011. máj. 29. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!