Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám olyan gusztustalan!...

Apám olyan gusztustalan! Miért ilyen? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Reggel tévéztem a nappaliban és közben reggeliztem. Apám ott szokott aludni. Felkelt, nem zavartatta magát és akkorát szellentett, hogy majdnem kiköptem a számból a kaját. Undorító büdös is volt.. Bocsánatot kért, majd megint eleresztett egyet!...

Amúgy folyamatosan ezt csinálja! Ha itt van valami rokon, akkor is! Engem nagyon zavar. Ráadásul nyitott ajtónál nagy wc-zik, ami eléggé gond, mivel a fürdő elég központi helyén van a lakásnak (én az emelten nyitott ajtónál wc-zek, de csak én járok fel).


Szóval ezek a dolgok engem nagyon zavarnak! Vagy én reagálom túl?


17/L


2011. máj. 29. 15:38
 71/110 anonim ***** válasza:
87%
16:17 A kérdező is nyitott ajtónál végzi a dolgát el. Szted az nem undorító? De az az ha az apuka csinálja
2011. máj. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/110 anonim ***** válasza:
87%
De ő fent csinálja,azt írta,ott jobban van szellőzés..mondjuk belehetne csukni az ajtót...
2011. máj. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/110 A kérdező kommentje:

Képzeld van barátom.

Mivel én heti kb 2x megyek nagywc-zni, ezért elég kicsi az esélye annak, hogy vendégségben jön rám :) Amúgy nem tudok vendégségben wc-zni. Pisilni is alig.


Amúgy ha a barátom van nálam, akkor is apám halál nyugodtan fingik...

2011. máj. 29. 16:20
 74/110 anonim ***** válasza:
16%
Szánalmas vagy kérdező, a tanulmányi eredményeddel villogsz, te nagyon buta lány vagy
2011. máj. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/110 anonim ***** válasza:
43%
itt nem a tanulmányi eredménye a fontos,hanem a probléma megoldás,h hogyan lehet valakit leszoktatni a fingásról :D
2011. máj. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/110 anonim ***** válasza:
44%
PRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
2011. máj. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/110 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el az összes választ, csak felét kb. De miért olyan hihetelne, hogy a lányok nem finganak össze-vissza a szobában, vagy épp a haverjaival, mert ez olyan vicces, hogy ők órákat röhögnek rajta. Az ilyenek szánalmasaok. Én lány vagyok, de én is max a wc szellentek. Amit meg apukád csinál, az tényleg gusztustalan, de sajnos ez a férfiaknak természetes. Fogadni mernék, akik téged osztanak itt, azok is férfiak, és 0 IQ-val rendelkeznek. A bélcsavarodást is vmi barom találta ki, ha nem fingasz soha életedben, akkor sem lesz bélcsavaodásod... -.-" Kis tudatlanok..
2011. máj. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/110 anonim ***** válasza:
21%
Na most meg akkor csak jár hozzád is vendég, egyszer azt írod járnak,máskor azt, hogy nem majd kiderül, hogy még is és nem csak évente 2szer.
2011. máj. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/110 anonim ***** válasza:
22%
Apja lánya.
2011. máj. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/110 A kérdező kommentje:

Ha nagyon kell, akkor is kimegyek a wc-be.

Barátom néha elereszt egyet-egyet alvás közben, de én felkelek arra, hogy kell, és inkább kimegyek... Hiába alszik és nem hallja.

2011. máj. 29. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!