Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy beképzelt, arrogáns...

Egy beképzelt, arrogáns embernek, hogy lehet elvenni az önbecsülését?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 18:27
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Utolsónál! Köszönöm szépen! Ez telibe talált! Ezt fogom csinálni :D
2011. máj. 30. 13:10
 12/18 anonim válasza:
86%

Látom,leesett végre a tantusz,hogy már az első válaszadó megmondta a frankót! Veled se lehet könnyű!

Neked már elvették az önbecsülésedet?

Nem bosszúra készülsz? :-)

(Mielőtt leüvöltöd a fejemről a hajat:költői kérdés volt,csak ki akartam próbálni,milyen beképzeltnek,és arrogánsnak lenni!)

Hááát!....Nem az igazi....

2011. máj. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
82%

Mostohanagyapa?

Ezzel az erővel a valódi is lehetne, mert akkor tudnám, hogy honnan örökölted az arroganciádat, a beképzeltségedet.

Mert van. Hozzá még a neked nem tetsző véleményt szennyes szájjal leordítod -méltó utódja vagy egy ugyanilyen embernek.

2011. máj. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
nem a való életben nem vagyok ilyen, hiába provokáltok :) csak itt, mert itt névtelenül lehet bunkózni, és kipróbáltam, milyen az, ahogy velem bánnak. mint ahogy az egyik válaszoló. kívánom nektek hogy hatalmaskodjon felettetek napi 24 ben egy arrogáns bunkó terrorista, és utána kíváncsi leszek mekkora önbecsülésetek marad, és mit fogtok szólni egy üres szentbeszédhez, hogy "ne foglalkozz vele" meg a többi baromság, amivek kitörölhetem a seggem. bántalmazni nem csak fizikailag lehet, hanem verbálisan is. ha megütnek valakit, azt mondod neki, hogy ne törődj vele? meg tartsd oda a másik pofádat is? kíváncsi lennék a ti nagy bölcsességetek hogy állná meg a helyét, ha egy napot cserélnétek velem? és miért ne állhatnék ki itt a saját igazam mellett? különbem se a kérdésemre válaszolgattok, hanem térítgetni akartok. elegem van a kéretlen haszontalan tanács(ait)okkal, azt hiszitek az én fejemben nem játszódott le ezer variáció? hogy ilyen szűklátókörű barom vagyok? nem tudtok rólam semmit, meg a helyzetemről se. könnyű így szájalni! miért baj az ha meg akarom védeni magam az elnyomással szemben? el kéne gondolkodni ti nagy bölcs emberek, szart se ér a bölcsesség egy tehetetlen helyzetben! "ne foglalkozz vele"? ha tűkkel szúrkálnak mondjam neked, hogy ne foglalkozz vele? szerencsétlenek. nem tudjátok mi a tűrés. kíváncsi lennék, ha a gyereketet bántalmaznák verbálisan, mit tennétek? azt mondanátok, hogy a gyerek az összeférhetetlen? és ti soha nem akadtok ki, dalai lámák vagytok? mert ha azok vagytok, akkor pálcát törhettet felettem, különben meg semmi jogotok sincs.
2011. máj. 30. 20:01
 15/18 A kérdező kommentje:

csak hogy ne legyen félreértés, teljesen tisztában vagyok azzal, hogy a bunkó, szemtelen voltam, leírtam, hogy miért voltam olyan. plusz azért, mert érzékeny állapotban voltam (ezért is tettem ki a kérdést), és rosszul esett, hogy nem értenek meg, nem értenek egyet velem ilyen helyzetben. tudom, hogy a válaszolók nem akartak rosszat, bár továbbra sem értek egyet velük, az okokat leírtam, hogy miért. bocsánat a viselkedésem miatt. és igen, nincs semmi önbecsülésem, (ha ez ennyire jól esik nektek, hogy kimondom). tehát beteg, labilis vagyok biztos, ahogy az egyik válaszoló írta, ami nagyon jól esett mellesleg, de így van biztos. és biztos nem is vagyok ember. mert ha az önbecsülés maga az ember, akkor nem tudom mi vagyok.

az se a célom, hogy huzakodjak veletek továbbra is, mert már nem érdekel semmi. csak a bölcsességgel hagyjatok

2011. máj. 30. 20:34
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Privi küldve :-)
2011. máj. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
86%

Kedves kérdező!

Az írásodon látom, hogy olyan vagy, mint a libikóka. Hol fennt, hol lent. Ez nem jó. Ezért akarod kiverni a fogait annak, aki nem hintaember, mert van tartása. Én elhiszem, hogy nem jó így, de tegyél érte. Hideg fejjel, tudatosan. Aztán rászokol.....

2011. jún. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elvenni,mert nincs.Arrogancia=rejtett komplexus
2013. jan. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!