Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben, mit éreznétek?

Ilyen esetben, mit éreznétek?

Figyelt kérdés

Szóval, verseket írok :- ) Több, kevesebb sikerrel. Van amelyik nagyon jó, de van ami hihetetlen ratyi.. GYK-n azért van akinek tetszik.. :- ) Viszont, barátnőimnek egyátalán nem szerintem.. Bármilyen típust írok, akkor sem.. Ezt nem mondják, mert mikor kérdezem hogy szép lett: akkor azt mondják "aha" "ja" De beszélgettem erről a barátnőmmel, és azt mondja, nem vagyunk egyformák és, nem tehetnek Ők róla, ha nekik a verseim nem tetszenek..

Nem haragszom rájuk, hisz bevalotta őszíntén, de valahogy a szívem mélyén, vágyakozom afelé, hogy támogassanak a barátnőim.. Miért érzem ezt? Mit éreznétek?


2011. máj. 29. 18:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Szívem érted dobog


Szívem érted dobog, esős nappalon

arcomon könny folyik ha rád gondolok

nem használ a szó, nem használ a beszéd

az kellene nekem hogy most itt legyél


itt legyél és fogd a kezem

szortitsd erősen, el ne engedd

ha elengeded véget ér

csodás álom hull szereteszét

2011. máj. 29. 19:01
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehetsz több 13-14 évesnél. Olyan korban én is írtam hasonló verseket... Egyébként ez tipikusan az a kor, amikor a barátnők nem tudják megmondani, hogy miért tetszik, vagy miért nem tetszik, ah pedig direktbe kérdezel rá, kellemetlen helyzetbe hozod őket.


HA elismerésre vágysz, akkor küldd be pályázatokra a verseidet.

2011. máj. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!