Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ereznetek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Lefekudtunk baratnommel nem elso alkalom volt.. es az a lenyeg nekem picit nagy a szerszam ugyhogy neha faj neki ha jobban betolom.

Veletlenul megsertettem fajt neki meg minden lealltunk. Utana megint belejottunk amikor mar nem fajt neki es elkezdett masztizni mikozbe csokoloztunk hogy felizgassa magat. eddig mindig en csinaltam vmit vagy ilyesmi de most csinalta es nem allt meg es orgazmusig csinalta.

en kb ugy ereztem h nem vok mar neki eleg jo meg minden... eleg szar volt.


Hogy ereznetek ezek utan?

(bocsi az ekezetert)


2010. okt. 29. 01:00
 1/9 anonim ***** válasza:

"eddig mindig en csinaltam vmit vagy ilyesmi"

hat ez meg mit jelent? :DD

lehet hogy azert fajt neki,mert nem volt eleg nedves es azert masztizott hogy benedvesedjen, csak aztan nem birt megallni. ez nem ellened szol, beszalhattal volna kozben te is (:

2010. okt. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

de eddig en ujjaztam v akarmi h benedvesedjen most meg... eleg szarul vok igy most..

nem tudtam vna mert o rajtam volt..

2010. okt. 29. 01:34
 3/9 A kérdező kommentje:
de mert nem birt megallni? ott vagyok alatta meztelenul, all mint a gerely erre o inkabb masztizik?
2010. okt. 29. 01:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ha te ujjazod, akkor nem tud elélvezni, mert rosszul csinálod, nem ismered eléggé a testét, stb. Csináljátok azt, hogy vezeti a kezed és egy idő után megtanulod, hogy jó neki.
2010. okt. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hat lehet most eppen igy esett jol neki vagy ezzel akart felizgatni. Amugy meg mi ez a "neha faj" dolog? Ha elsonek faj valami miert csinalod ugyanugy tobbszor is? Hasznaljatok sikositot es jobban vigyazz a csajra!
2010. okt. 29. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%

Igazából teljesen normális, ha nem érzed magad jól miatta, ezt meg kell beszélned vele. Muszáj. Mondd el, hogy mit érzel neki, és hallgasd meg az ő véleményét is.

Ha valaki lefekszik a másikkal, ne azért tegye, mert épp olyan kedve van, aztán, ha megunta közben, felejtse is el. Elég önző dolognak tartom ezt a barátnődtől. És fordított eseten is ugyanígy gondolnám persze, még mielőtt jön néhány feminista...

2010. okt. 29. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csinálj ebből ügyet. Ez most így sikerült. Miért hagyta volna abba, ha egyszer jó volt neki? Miért baj ,hogy elélvezett? Utána Te is behatolhattál volna...Maximum kétszer élvez el. És az baj?
2010. okt. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jobban kell vigyáznod, hogy ne okozz neki fájdalmat. Mert hiába sírsz, hogy nélküled fejezte be, te is hibás vagy. Ha így esett jól neki akkor miért ne tegye. Lehet hogy többször szólt már neked hogy mit ne csinálj, és te nem figyelsz oda eléggé. Lehet hogy csak simán változatosságra vágyott. Vagy azt hitte hogy ez izgat téged. Ne legyél összetörve, inkább beszéljétek meg hogy csináld hogy ne fájjon neki. Mert ha ezt nem oldjátok meg, végleg kihagy a dologból, és nem csodálkozhatsz rajta.
2010. okt. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem terhes
2010. nov. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!