Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltok, amikor bunkó...

Mit csináltok, amikor bunkó veletek a férjetek? Lehet csak én vagyok túl érzékeny?

Figyelt kérdés

Ma felhívtam, hogy emlékeztessem egy fontos dologra, amit ma el kell intézni, de nem értem el telefonon. Semmi gond -biztos a kocsiban hagyta- hívom a cégesen. Felveszi: Mondja, hogy hol van, de nem értettem, erre vmi nagy zúgást hallok, lehúzta a wc-t, hogy ott van (am lényegtelen), ezután mondja ingerülten, hogy: "Na mondjad már a lényeget!!" ...ok, mondom....erre ő: "Ezt tudtam magamtól is!!"

Hát.....nem tudtam hogy reagálni, a sírás jött rám(nem vagyok ilyen, csak mióta kismama vagyok) , uh nem mondtam semmit, csak némán leraktam a telefont.

Nem vagyok hozzászokva, hogy így beszéljen velem, és őszintén mondom, nem is szeretnék.


Hogy lehet ennek elejét venni, hogy ebből ne legyen rendszer?

Tudom, hogy "apróság", de nekem fontos!

Köszönöm!


2011. máj. 30. 08:28
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
81%

Nem kell minden apróságból problémát csinálni! A munkahelyén lehet,hogy nincs ideje veled csevegni.

Legfeljebb este mondd meg neki,hogy ez rosszul esett neked.

2011. máj. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nehéz szülése volt éppen. :D Amúgy neki is lehetnek rossz napjai, felhúzta főnök aznap, stb. Oké, hogy kismama vagy, de ő sem tökéletes. Ha hazajön beszéljétek meg, hogy mi volt vele aznap és talán elmondja mi gyötörte, elnézést is kér bunkóságáért az sem kizárt.
2011. máj. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
32%
szerintem válj el... -.- , most komolyan minden kis sz*rság miatt elbőgöd magad?
2011. máj. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem vette fel, akkor minek hívtad egyből a másikon?

Ha észre veszi majd vissza hívot volna.

Nagyon haragszok olyankor mikor hívnak én nem veszem fel, mert épp valami olyan csinálok, de 5 perc se teli el és hívnak újra. Egyenesen utálom az ilyet. Hát nem igaz, hogy nem lehet megérteni, hogy majd vissza hívom ha lesz rá időm.

Ne haragudj de én a férjednek adok igazat, persze, hogy mérges lett, mert ennyire türelmetlen vagy.

2011. máj. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
90%

Valószínű a hormonok miatt, de ezt most nagyon túlreagálod. Az,hogy a hangja ingerült volt, az mindenkivel előfordul,mással volt tele a feje,lehet hogy azért csak vette fel mert látta,hogy te vagy ésmegijedt,hogy nincs-e baj. Ésfelnőtt ember,gondolom tudja a dolgait nélküled is.

Nem volt bunkó csak ingerült.

2011. máj. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
79%
Nem kellene minden hülyeségen megsértődnöd. Eleve nem kellett volna munkaidőben a céges telefonon keresned.Kerested a mobilon,de ezek szerint dolga volt és nem tudta felvenni.Akkor az ember ír egy sms-t és vár.Úgy látszik mégsem volt olyan életbevágóan fontos,ha tudta magától is és nem mondtál semmi újat.
2011. máj. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem szoktam hívogatni mindkét telefonon, ha nem veszi fel, megvárom, amíg visszahív, de ez most fontos volt. (Amúgy ha nem szólok, tuti elfelejti:)

Igen, este megbeszélem vele, ez természetes, csak nem szeretném, ha ebből a hozzáállásból rendszert csinálna.

Legszívesebben hozzá sem szólnék egy hétig, csak az a baj, hogy egy percig sem bírom ki :) és meg akarom beszélni mindig a dolgokat.

2011. máj. 30. 08:43
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

Túlreagálod. Utálom én is, ha éppen nem tudm felvenni a gyerek miatt és a férjem rám csörög a másikon. Ahhh, ez frász. Még ha fontos is azért érdemes kicsit várni, mert lehet éppen azért nem vette fel, mert ott volt, ahol volt.

Egyébként kismamaként engem elviselhetetlennek tartottak, lehet, hogy volt benne valami:))) de most sem vagyok jobb, amikor a gyereknek van nagyon rossz napja, akkor iszonytosan ideges tudok lenni.

A mi kapcsolatunk sokat változott amióta gyerek van, egyszer én vagyok ingerlékenyebb, egyszer a férjem, ha a gyereknek hétvégén egész nap hisztis napja volt. Szóval szerintem nem csak a terhesség lesz kihívás, utána sem lesz mindig könnyű, de ezért vagy azzal akit választottál, mert hiszed, hogy mellette még ezt is megoldjátok. Ne vegyél mindent a szívedre és fogadd el, hogy a hormonok ilyenek. Kitartás és jó egészséget!!!

2011. máj. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Ti amúgy komolyan fel sem veszitek, ha ilyen ingerülten beszél veletek a párotok??
2011. máj. 30. 08:45
 10/42 anonim ***** válasza:
37%
sajnálom szegény férjed, dolgozik mint állat, aztán otthon még te is b*szogatod ilyen hülyeségekkel
2011. máj. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!