Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen emberek vesznek körül?...

Milyen emberek vesznek körül? Mi a véleményed úgy általában az emberekről? Milyenek a barátaid?

Figyelt kérdés

Elgondolkoztam, most újítottuk fel a lakás egy részét, és mindenki segített, aki csak tudott, egy barátnőm főzött és takarított utánunk, egy másik elhozta az új bútort, a testvérem is segített, ráadásul a bútor vétele macerás volt, nem úgy jött ki a lépés, ahogy terveztük, de akitől vettük (használtan), ő is nagyon kedves volt és segített megoldani a dolgot, pedig plusz macera volt neki..

Elgondolkoztam, hogy engem csupa ilyen ember vesz körül, holott mindenki panaszkodik, hogy manapság az emberek nem segítenek egymásnak. Tényleg így lenne és csak én vagyok ilyen szerencsés? Vagy csak divat szidni a többieket? Mit gondoltok? Körülöttetek milyen emberek vannak? (család, barátok)


2011. máj. 30. 21:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
a férjem családja nagyon gonosz, önző emberek.
2011. jún. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Család: mániákus vallásos, következetlen. Szeretik h mindig segítek ha kell, én viszont senkitől se kérek segítséget.

Nem igazán lehet velk őszintének lenni a következmények miatt.

Barátok: inkább csak ismerősöknek nevezném. Netes ismerősökkel is közelebbi kapcsolatban vagyok.

Környezet, szomszédság: albérlet egy társasházban, én egyedül vagyok, a többi lakó családos, illetve gyakran járnak hozzájuk. Ebből következőleg klikkszerűen működnek.

2011. jún. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Jólvan kérdező!Ne fényezd itt magad!

Még jó hogy segítt a testvéred és a barátnőd!Ezek az emberek nekem is segíttenek,az már más kérdés hogy egy idegen segíttene az utcán ha bármi baj érne!

Én múltkor mentem haza munkából és egy férfi véress fejjel feküdt a járdán,délután 4 óra volt és senkinek nem jutott eszébe oda menni pedig egy forgalmas hely volt,ültem a kocsiban és figyeltem vagy 10 percig,kb 50 ember mennt el mellette és senki nem volt hajlandó oda menni,gondolom mindenki azt hitte hogy bevan rugva,közben nem,csak megszédült és annyira beütötte a fejét hogy nem tudott fel állni és a buta emberek arra asszociáltak hogy biztos részeg!pfffff és akkor nem lehet segítteni?

A lényeg a lényeg hogy végül én mentem oda és nekem kellett kihívni a mentőt mert egy gyölér sem volt képes oda menni!

Szoval azt akartam kihozni hogy ezek a közeli barátok és rokonok nekem is segíttenek,de abba annyira már ne legyél biztos hogy az utcán valami történik veled akkor sgeítteni fognak,sok ember miatt meg is dögölhetsz az út patkán!Ne így legyen,csak egy kicsit szemléltettem a valóságot hogy milyen buta ostobák az emberek!

2011. jún. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Körülöttem is "jó" emberek vannak, a családom is rendes (inkább túlbuzgó, mint elhanyagoló), a 400 km távolság ellenére is összetartó.

A barátaim rendesek, és jó fiúkat fogok ki mindig (eddig legalább is).

A barátnőim nem tartoznak abba a sokat emlegetett lányok közé, akik "több fa**t, mint kilincset", mindegyik komoly kapcsolatban él vagy élt. Fiúk érzelmeivel nem játszanak, és csak a pénz miatt nincsenek senkivel.

Rendesek.


Apával vagyok legkevésbé megelégedve, de akit én választok, abban nem csalódom.

2011. jún. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!