Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem egyáltalán nem...

Szerintem egyáltalán nem reagálom túl. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Barátomnak 2-3 nap alatt lemerül a kártyája (persze nem engem hív ilyen sokszor) és ilyenkor van, hogy napokig csak csörget (napi 3-4 csörgetés és levagyok tudva) Nekem elegem lett és kértem, hogy töltse már fel a telefonkártyáját erre az volt a válasz, hogy nincs pénze (persze új ruhákra, bulikra, haverokra van) és azt mondta nem is baj, hogy nincs rajta mert ugyis egyből lebeszélném, mert olyan sokat beszélek.

Nagyon megharagudtam rá és mondtam, hogy inkább ne is csörgessen mert egy hülye csörgetéssel nem megyek semmire. És rendkívül gyerekesnek találom.

Ilyenkor mindig azzal jön, hogy majd előfizetéses lesz. (Ennek a majdnak lassan 3 hónapja) Meg szerinte túlreagálom a dolgot. Szerintem pedig egyáltalán nem!

Ti mit gondoltok?


2011. máj. 30. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
számomra az a minimum, hogy legalább egy telefont megérdemeljek. és nem érdekelnek a költségei. napi 1x hívjon, ha még hallani akarom úgyis hivogatom én is eleget!
2011. máj. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
83%
Szerintem inkább neked van igazad. Ha nem érsz meg neki napi egy telefont, pedig tudja, hogy fontos neked, akkor probléma van. Inkább vegyen egy pólóval kevesebbet egy hónapban és hívjon fel téged!
2011. máj. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Túlreagálod. Minek egyáltalán annyit beszélni? Ha nem találkoztok, este menjetek fel msnre vagy hasonlóra és beszélgessetek ott ingyen.
2011. máj. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
én hárpia vagyok ilyen szempontból,tudni akarnám kikkel beszél ennyit akik fontosabbak nálam
2011. máj. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem lehet hogy ő téged is havernak számol?
2011. máj. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Igazad van meg nem is:)


tul reagálod azért a dolgot szerintem:)

ez csak telefon

2011. máj. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Én tudom, h pl a haverjaival is beszél néha, és ezt el is fogadom. Ez néha nálunk is probléma, de nem várom el, h minden nap felhívjon, arra ott az msn, de akár én is fel tudom hívni...

Azért kicsit túlreagálod, bár valamennyire igazad is van

2011. máj. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Utálom, ha valaki CSAK megcsörget. Nagyon utálom. Én se a fáról szedem a pénzt. Egyáltalán nem fair, hogy elvárja, hogy kiugorj a bőrödből mert megcsörget. Szerintem nem reagálod túl.
2011. máj. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abszolút igazad van.Egyébként pedig én kíváncsi lennék a helyedben,hogyan és miért fogy le a pénze három nap alatt.
2011. máj. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
15%
miért nem beszéltek neten, skypeon? az ingyen van. attól hogy kierőszakolod belőle hogy felhívjon, nem lesz jobb. Mellesleg lehet hogy azért nem hív mert nincs mit mondania. én nő vagyok és nem szeretek telefonon beszélgetni. egy kedves emailnek jobban örülök például. Lehet persze hogy nem vagy neki fontos, de azt nem azon kell lemérni hogy felhív-e vagy sem.
2011. máj. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!