Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik legjobb fiú barátom...

Az egyik legjobb fiú barátom kb. ellenem fordult. Miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés
Egyszer februárban, amikor még nem voltam túl az exemmel való szakításon, meglátogattam a legjobb barátját, és elkísért a legjobb fiú barátom. Utána többet nem beszéltünk exem legjobb barátjával, teljesen megszakadt minden kapcsolat. Ma reggel, ahogy néztem a Facebookot, láttam, hogy mostmár a legjobb fiú barátom és exem legjobb barátja ismerősök. Sőt, a haverom egy olyan srácot is bejelölt, aki szintén jóban van exemmel, és akivel emiatt megszakítottam minden kapcsolatot. Ez mire volt jó? Ezzel mi a francot akar elérni? Nagyon dühös vagyok emiatt, még nem volt lehetőségem rákérdezni, miért csinálta.
2011. máj. 31. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem mindegy az neked, hogy ki kinek az ismerőse.

Ha találkozol majd a legjobb barátoddal vagy azt se tudom kivel akire épp haragszol majd megkérdezed tőle.

Annyira hülyén írtad lég a dolgokat, hogy nem hiszem, hogy valaki segíteni tud,meg egyáltalán mibe kellene segíteni.


Hogy miért jelölt be valaki valakit ismerősnek, honnan a viharból tudjuk mi azt.

2011. máj. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem túlreagálod. Joga van azzal haverkodni, akivel akar.. Engem egyik exem csúnyán átvert, megcsalt, nem is beszéltem vele azóta sem, mégis jóban vagyok néhány haverjával azóta is, mert attól még, hogy ez történt, kedvelem őket.. Az én barátaim meg akár az exemmel is jóban lehetnének, nem érdekelne, az ő dolguk, kivel haverkodnak, csak ne szervezzenek közös dolgokat, ennyi. Nem kellene ezt személyes támadásnak venni.

22/L

2011. jún. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!