Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hadjam tönkre...

Mit tegyek? Hadjam tönkre tenni a gyerekkoromat, vagy vegyem rá arra anyát h had maradjon a barátja, és had éljenek boldogan?

Figyelt kérdés

Szóval ez az egész úgy kezdődött,h anya meg apa elváltak egy bizonyos 3.személy miatt,és anya azóta együtt van vele.Nagyon gyűlölöm ezt az embert,számtalanszor verte meg anyát a szemem láttára,elüldözött minket otthonról,bujkálnunk kellett előle hetekig,és ezek a sérelmek nagyon bennem maradtak,de úgy néz ki,h tudták rendezni a kapcsolatukat.Na de nekem már hiába,csinálhat bármit ez az ember,én soha nem fogom megszeretni Őt.Egy ideg tűrtem-tűrtem,de aztán pár napja úgy viselkedtem,h tudassam vele:Nem szeretném ha a közelemben lenne,utálom a jelenlétét,rühellem a pofáját.Vette az adást,elhúzott,majd anya megkérdezte h mi a gond.Elmondtam neki mindent,h nagyon meggyűlöltem,és anya persze sírt,szomorú volt,és azt hajtogatta h tudni kell elfelejteni dolgokat,na meg megbocsájtani.Csak hogy nekem ez már túl sok volt,én nem akarok megbocsájtani.Anya azt mondta h így az ő kapcsolatuknak nincsen semmit értelme,én viszont nem akarom h anya szomorú legyen,mert látom h milyen fontos neki ez az ember.:( Most már hiába,mert Ő meg azt mondta h neki meg az a fontos h én jól érezzem magam,és ne szomorúan jöjjek haza az iskolából h jajj már megint itthon kell lennem vele..

Most nem tudom h mit csináljak légyszi segítsetek,mert ez így sehogy se jó.:/


13L


2011. máj. 31. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Le a kalappal előtted! Nem sok korodbelinek lett volna ehhez bátorsága, s nagyon jól tetted, hogy elküldted az embert, főleg, ha bántott titeket!

Mondd meg anyukádnak, hogy ne szomorkodjon, sokkal jobb férfit érdemel!

2011. máj. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
az az ember nem jó ember, ha már volt rá példa, hogy megverte anyudnak akkor idővel újra megteszi. Anyud majd fog magának találni egy másik férfit.
2011. máj. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hidd el, nem kellmindent megbocsájtani és nem kellmindent eltűrni. Ha ez az ember megverte az anyukádat többször is,akkor a legjobb ha szépen tényleg elmegy.

Lehet, hogy most anyukád azt hiszi, hogy rendeződtek a dolgok, de hiddel, újból megverné. és kezdődne minden előlről. Lehet, hogy most anyukád szomorú, de ez így jobb neki. (és valószínüleg ezt ő is tudja, csak neki nem volt ereje kimondani. Most - a te segítségeddel - sikerült. Ha nem így lenne, akkor folytatná a kapcsolatot)

2011. máj. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Közöld anyuddal, hogy márpedig te nem felejtesz (és azt sem érted, hogy ő hogy képes felejteni) és sosem fogod ezt az embert a szívedbe zárni. Szép dolog, hogy a saját érzéseidet anyukád boldogsága mögé helyeznéd, de szerintem ne tedd. Sőt, anyukádnak nem is szabadna téged ilyen döntés elé állítani, hanem szó nélkül elfelejteni ezt az embert. Apukád mit tud erről? Esetleg ő nem tud segíteni valahogy? Nem azt mondom, hogy te pletykáld el( bár ez nem pletykálás lenne, hiszen a te életed és jogod van megosztani a szüleiddel), de talán ő beszélhetne anyuddal, hogy mi lenne a helyes döntéd.
2011. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is csak tisztelni tudlak azért amit tettél!Le a klappal a legtöbb 13 éves kislány nem beszélne erről az anyukájával inkább elkezdene inni drogozni pasizni csak ,hogy az anyukájának rosz legyen.Szerintem a legjobb dolog amit tehettél ,hogy megbeszélted vele.

Én is javaslom felejtsd el azt a kort és azt az embert mert ,ha nem teszed akkor csak rossz lesz neked.

Remélem édesanyád talál egy jobb párt magának akivel boldog lehet és te neked is szimpatikus.

2011. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem is kell, hogy szeresd!!Sajnos aki meg üt egy nőt egyszer, az még egyszer meg fog!!!Nem jó ez így..anyukád nagyon felelőtlen,nem értem, hogy tehet ki ilyen dolgoknak téged.

Apudhoz nem tudnál menni?Ő nem foglalkozik veled?Meséltél neki erről?

2011. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az apádhoz nem költözhetsz? És szeressék egymást kettesben, ha akarják.
2011. máj. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne vádold magad te mindent jól csináltál, ha anyud viszamegy egy erőszakos pasihoz hát az ő felelötlen és buta döntése lesz.
2011. máj. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Ma mit gondoltok,ki alszik itt?:(

Nem is ez bánt már a legjobban,hanem h tudja h nem érzem jól magam ha itt van és mégis idehívja.:'(

2011. máj. 31. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!