Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya holnapi szülinapjára...

Anya holnapi szülinapjára írtam egy verset, hogy tetszik? Félek, hogy csúnya és nem fog neki tetszeni (? )

Figyelt kérdés

Szóval címe nincs, csak azért írtam, mert nagyon nagyon szeretem az Anyukámat és holnap van a szülinapja, szóval ez a vers:

Senki nem szeret Téged úgy, ahogy Én,

Légy boldog Születésnapod Ünnepén,

Ragyogj úgy még sokáig, mint a Csillag,

S sokáig suttogjam Neked:Boldog Szülinapot,SZERETLEK!

11/l


2011. máj. 31. 14:52
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszii=), csak még sosem írtam neki verset:D
2011. máj. 31. 15:17
 12/21 anonim válasza:

szép nagyon :))

éljenek az anyukák :)

2011. máj. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Az előttem írónak:Oké, kijavítom:) semmi baj, azért tettem fel a kérdést, hogy, ha valami van akkor kijavítsatok!=)
2011. máj. 31. 15:21
 14/21 anonim ***** válasza:
76%

Szép nagyon a vers.

De annak, aki el akarja csórni: szerintem ne tedd, hogy tudnál odaadni anyukádnak egy olyan verset, maivel más dolgozott. Ha kitalálsz egyet magadtól, az értékesebb. És akkor anyukád megkérdezi majd hogy de gyönyörű, te írtad? Mit mondasz? Szemrebbenés nélkül hogy igen? Vagy hogy nem, a gyik-ről loptam?

2011. máj. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

ebben bizony igaza van az előttem válaszolónak

amit te írtál nem fair lenyúlni.

2011. máj. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Gyönyörű, és megható vers! Igazi kis angyalka vagy! :))
2011. máj. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Istenem, ha én kapnék ilyet!Bekeretezve tenném jól látható helyre, és még nagyanyó koromban is büszkén mutogatnám.Irigylem édesanyádat, boldog szülinapot nagyon sokat kívánok neki.
2011. máj. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
38%
Nincs ritmusa, az utolsó két sorba csak bele lehet képzelni a rímet, stb. Nekem nem tetszik, de anyukádnak biztos fog, mert öröm bármit kapni a gyerekünktől. A vers milyenségén ez viszont nem változtat.
2011. máj. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Köszönjük, utolsó, te már biztosan elfelejtetted, milyen 11 évesnek lenni, és az édesanyád sem irigylem.

Javaslom, mutasd meg neki is a verset, és majd meglátjuk, jó-e...

2011. jún. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Hihi, tényleg igazatok volt, sírt (=
2011. jún. 1. 12:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!