Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon hülye vagyok? De most...

Nagyon hülye vagyok? De most komolyan, azóta is eszem magam.

Figyelt kérdés

Van egy szám, amelyikre táncoltam a párom apukájával, 2 éve. A szám azért maradt meg bennem, mert nagy dolog volt számomra, hogy felkért táncolni, akkor valahogy azt éreztem, hogy "befogadott a családba"...(elég viccesen hangzik, de ezek a dolgok fontosak számomra...)

Na...és ekkor emlékszem mikor cifrázni kezdte a lépéseit (gondolom első körben úgy jött le neki jobb vagyok a parketten) letapostam, aztán még egyszer...Persze ő meg mondta, hogy semmi baj...De azóta is ha megyünk valahova együtt esküvőre, bárhova ahol táncolni kell, arra gondolok, mi van ha felkér, sőt mi van ha nem kér fel, mert tudja, hogy "béna" vagyok...

(egyébként a párommal megy a tánc, meg más férfiakkal is általában azért összejön a dolog...)


2011. máj. 31. 16:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

:D:D:D

ez most csak onnan jutott eszembe, hogy hallottam a rádióban a számot s úgy eszembe jutott, hogy milyen égő volt a helyzet. Az hogy hülye vagyok-e inkább szimbolikusan értődik (aki nem értette volna) mert képes vagyok most ezen rágódni, hogy akkor vajon mit gondolt rólam...aztán innen jutott eszembe, hogy mi van ha elkönyvelt "bénának", fontos lenne nekem, hogy mégse.

Azt hiszem inkább pár megnyugtató szóra vágytam.


Amúgy nyugodtan jelentheted a modiknak, ha törlik a kérdést, hát törlik, nem fogok belepusztulni:D


Amúgy meg nem, nem vagyok hülye, csak néha túlparázok dolgokat, mint pl-ezt is:D

de azért köszi annak aki normálisan válaszolt:)

2011. máj. 31. 16:55
 12/15 A kérdező kommentje:

"Azt szeretné megtudni, hogy hülye-e azért, mert azon kattog az agya, hogy esetleg a párja apukája bénának tartja az említett eset miatt..!"


pontosan :)

2011. máj. 31. 16:56
 13/15 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémáidat!
2011. máj. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Miért lennél hülye? Szerintem inkább aranyos, hogy ezen is képes vagy aggódni - érzékeny ember lehetsz, és az sose baj.
2011. máj. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszaitokat, amúgy tényleg érzékeny vagyok ezekre a dolgokra, főleg ami a párom családjával kapcsolatos, nagyon fontosak nekem. (persze a saját családom is, de az más)



( nekem is vannak nagyobb gondjaim, nem kell irigykedni...)

2011. máj. 31. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!