Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 36 éves férfi és egy 21 éves...

36 éves férfi és egy 21 éves lány között működhet egy kapcsolat? 5-10 év múlva a féri nem lesz már túl idős egy babához?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 19:39
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
6%
Miért lenne idős??Egy férfi 50-60 évessen is tud gyereket csinálni!De te neked jobban ketyeg a biologiai órád,úgy hogy hozzál bele ne álmodozz.......
2011. máj. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
52%
21 évesen milyen biológiai óra ketyeg?Ne már...Menj bele a kapcsolatba nyugodtan,mire te annyi idős leszel,hogy gyereket akarsz,arra ez a pasi már sehol se lesz.Szerelmezni,romantikázni stb jó.Tervezhetsz is,de úgysem lesz hosszú életű kapcsolat.Ha meg mégis,akkor jöhet a gyerek is,nincs olyan akadály amit ne győznétek le.Csak arra vigyázz,nehogy idő előtt teherbe ess.Ha újra kezdhetném,28-30 évesen szülném az elsőt.Addig meg buli,lakás,autó egyebek...
2011. máj. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem már egy 36 éves ember is idös ahhoz hogy szülő legyen.

Egyébként is 5 év különbség van férfi és nő között,a nőknél 35 fölött veszélyes gyereket vállalni,a férfiaknél 40 felett.Aki szerint egy férfinek 100 évesen is lehet gyereke,inkább olvasson utána,és ne írjon hülyeségeket.

2011. jún. 1. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
66%
Igaza van annak aki azt írta, hogy lehet már nem akar babázni. Az én apám pl 35 volt mikor én születtem. Anyám akart volna kistesót de apám mondta, hogy nem akar magából hülyét csinálni mikor elmegy a szülői értekezletre. Mondjuk az előző házasságából már volt egy gyereke.
2011. jún. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
89%

"Anyám akart volna kistesót de apám mondta, hogy nem akar magából hülyét csinálni mikor elmegy a szülői értekezletre. "


Sose fogom megérteni ezt a fajta gondolkodásmódot :)))

2011. jún. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Sajnos én sem értem miért fosott tőle annyira :/ Még most is jól tartja magát pedig már 24 vagyok. Simán lehetne egy fiatalabb testvérem most.
2011. jún. 2. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
77%

ha most 36 és 10 év múlva szeretnél gyereket, akkor a hapi 46 lesz. szerintem 46 évesen már késő egy babához. az embernek a gyerekei ilyen korban már lassan kifele repülnek, nem pedig pelenkázni kell. hatvanakárhány éves lesz, mire kirepülni az a gyerek.. szerintem ez sok.

50 környékén már a pihenésre készülnék, nem szülőire járni.


ez az én értékrendem, mások biztosan másképp látják.

2011. jún. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
57%
sikerült pár helyesírási hibát ejtenem, attól még remélem érthető lett
2011. jún. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem már egy 36 éves ember is idös ahhoz hogy szülő legyen.

Egyébként is 5 év különbség van férfi és nő között,a nőknél 35 fölött veszélyes gyereket vállalni,a férfiaknél 40 felett.Aki szerint egy férfinek 100 évesen is lehet gyereke,inkább olvasson utána,és ne írjon hülyeségeket.


Ez mekkora baromság.

37 voltam mikor a fiam született, 40 mikor az iker lányaim. Most 50 vagyok semmi probléma nincsen, végig játszottam a gyerekeimmel minden játékot ami csak eszükbe jutott. Nemsokára vizsgázok nagymotorból, így nekiállok motorozni ennyi idôsen, sôt még iskolába is járok.

Ráérek majd 20-30 év múlva nagypapáskodni.

2011. jún. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
84%

Már hogy lenne idős egy férfi 36 évesen ahhoz, hogy apuka legyen? Még egy nő talán (de egy nő sem) na de egy férfi...?


Szerintem működhet, de a lány nem tartom valószínűnek hogy 10 évig várna egy kisbabára...

2011. jún. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!