Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 36 éves férfi és egy 21 éves...

36 éves férfi és egy 21 éves lány között működhet egy kapcsolat? 5-10 év múlva a féri nem lesz már túl idős egy babához?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 19:39
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
64%
szerintem teljesen oké :)) sok olyan embert ismerek, akik között a korkülönbség 10-20 év, és nem egy gyerekük van :))
2011. nov. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:

Sziasztok!


Nekem anyum 38 volt mikor születtem apám meg 40.

A suliba folyton azt kérdezték a nagyszüleim? Mire én nem a szüleim olyan égő volt. Nah meg mások a Balcsira jártak a szüleikkel én a gyógyfürdőkbe a sok idős közé. Felemelő volt:( Ráadásul apám nem is akart gyereket és folytok kolonc voltam mert anyu kereste a több pénz ezért mindig apura hagyott ő meg igyekezett lepasszolni valahova csak ne keljen velem foglalkoznia. Mire anyám tudott volna időt szakítani rám lebetegedett annyira, hogy már kommunikálni se lehet vele :( A szüleimtől se főzni se mosni de még egy tál ételt készíteni se tanultam meg. Apám meg közölte elmúltam 18 menjek ahova akarok de ő nem tart el. Nem az a baja, hogy nem tudnak gyereket csinálni az emberek idősebb korba hanem az, hogy fel is kell nevelni és igenis el kell tölteni időt a gyerekkel.

A szüleim 50 múltak mire a szalagavatóm volt. Nekem biztos nem lesz ilyen idősen gyerekem ha nem lesz 30 éves koromig inkább nem kell. Mert fel is kell nevelni nem csak megszülni mert ha lebetegszik a szülő vagy meghal akkor mi lesz a gyerekkel? Ki neveli fel? Ki vigyáz rá? Ki fogja megtanítani neki az élthez szükséges tudást.

2015. aug. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!