Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan nem nekem van...

Most komolyan nem nekem van igazam?

Figyelt kérdés
Ezt az egoista kérdést...No.Anyósommal van a baj.Tegnap átvittem hozzá a fiamat, mert nagyon sírt már, hogy sose visszük hozzá. Nem gonoszságból, hanem mert messze laknak. Lényeg, hogy csinált valamit a gyerek, ami anyósomnak nem tetszett és erre felpofozta. Na ilyen mi semmilyen körülmények között nem csinálunk a férjemmel. SOHA! Hogy a fenébe képzeli ezt? Hogy megüti? Az én gyerekemet? És amikor a férjem szóvá tette kikelt magából, hogy nem tudjuk megnevelni. Amúgy mint később kiderült valamit le akart venni a polcról és leborított pár dolgot, mert anyósom a szobában tévézett és le se sz.rta a gyereket. Ezért aztán nagyon át kellett vinni. Én azóta mindig azzal jön, hogy mikor neveljük már meg. Na? Van valakinek még ilyen jó fej anyósa?
2011. máj. 31. 21:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

ÁÁ, hát én nagyon kikelnék magamból, az biztos.. Pedig nincs gyerekem, sem anyósom (még). Úgyhogy teljesen kívülállóként mondom (és nem vakít el az anyaság rózsaszín köde): ne merjen senki hozzányúlni a gyerekedhez! Ha büntetni vagy fegyelmezni kell, akkor azt elintézed a saját magad módján!

És még hogy mikor nevelitek meg azért, mert a fiú kicsit ügyetlen.. hát gyerek! Ha nem rosszindulat vagy gonoszság vezérli, akkor mit kellene megnevelni rajta? Nem is tudom, mivel vágnék vissza az anyósnak, de az biztos, hogy nem hagynám szó nélkül..

2011. máj. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
18%
Az anyósé a gyerek,nem,ti is lepasszoljátok,ő lese szarja nincs különbség...És igenis nevelni kell a gyerekeket.
2011. máj. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
61%

69%-os írhatnál érthetően is...


Egyébként a kérdezőnek teljesen igaza van. Nem számít mit csinál a gyerek, akkor se merjen hozzányúlni senki sem az ő gyerekéhez, nem csodálom, hogy kiakadt. Ha rossz, akkor majd ő megfegyelmezi. Egyébként azért mert véletlenül levert vmit a gyerek, nem lehet megbüntetni, hiszen nem szándékos volt.

2011. máj. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%

ma 21:15

Hogyhogy? Nem ők passzolták le, hanem az anyós kérte, hogy vigyék.

2011. máj. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Látom van némi szövegértelmezési gondod. A gyerek tökéletesen meg van nevelve. Ja bocs, még nem tudtam rávenni, hogy a szája elé tegye a kezét, amikor köhög. Hoppá. Nem anyósomé a gyerek, de ő sipákolt, hogy hagyjuk nála egy napra, nem lepasszoltuk.
2011. máj. 31. 21:18
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
21:15-ös válaszolónak. Igen, nevelni kell, de nem ütni! A kettő nem ugyanaz! És nem gondolom, hogy lepasszolták a gyereket, én nem így értelmeztem a dolgot.
2011. máj. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
21:15ösnek szólt. Akkor még utolsó volt.
2011. máj. 31. 21:19
 8/21 anonim ***** válasza:
63%

Egy nagy büdös lófaaszt van az anyósnak igaza! Lehet, hogy neveletlen a gyerek, lehet, hogy kárt csinált, de SENKINEK NINCS SEMMI JOGA TETTLEGESEN BÁNTALMAZNI EGY KISGYEREKET!!!

Az esetleges hiányosságokat meg kell beszélni, de az a felnőtt is felelős, akire rá van bízva a gyerek és nem elég körültekintő, nem figyeli mit csinál a gyerkőc.

2011. máj. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, a kedves anyós mit szólna, ha ő verne le véletlenül valamit és ezért jól képen törölnék?
2011. máj. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a 2. választ egy hasonló anyós írhatta. :D Hogyha az anyósod kérte, hogy vigyétek hozzá a gyereket, akkor ebben az esetben én is elvárnám, hogyha már elviszem hozzá a gyereket akkor minden figyelmét neki szentelje, és örüljön, hogy nála van a gyerek. Szó nem volt itt lepasszolásról, nem maguktól vitték el a gyereket, hogy "Na tessék itt van, vigyázz rá, mert nekünk dolgunk van..". Szerintem jogosan haragszol az anyósodra, biztos én is így reagáltam volna ebben az esetben. Még ha rosszalkodott volna bármit a gyerek, vagy szófogadatlan lett volna, akkor talán meg is értem, mert biztos neki régen mások voltak a nevelési módszerei, mint amiket én alkalmazok (azaz, hogy sosem ütöm meg), de ez akkor sem megoldás, hogy felpofozzuk. És szó sem volt itt neveletlenségről ha csak le akart venni a polcról valamit, a gyerekek sokszor kis ügyetlenek még, de ezért nem hinném, hogy pofon jár...
2011. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!