Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy kiszerettem a...

Lehet, hogy kiszerettem a volegenyembol. Mit tegyek? Bovebben lent

Figyelt kérdés
lassan 3 eve egyutt vagyunk, eljegyzett, fel eve kulfoldre jott dolgozni, hogy vegyen szamunkra lakast, most ket hete hozott ki engem is, mert ugy terveztuk en is itt dolgozok majd. de ugy erzem mar nem vagyok szerelmes bele, ugyanakkor elhagyni se tudnam, nagyon rendes, hogy oszinte legyek ijen rendes ferfival meg nem talalkoztam. kivanni se kivanom mar... de jo hozza bujni... nem akarom kihasznalni munkat is az o segitsegevel talalok, mit tegyek?valahogy vegyek erot magamon es szakitsak? nem akarom hogy azt hidje addig kellet mig ide hozott...
2011. jún. 1. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Sajnálom a srácot. de inkább szakíts vele.
2011. jún. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha van benned egy szemernyi tisztesség,akkor elmondod neki hogy kihűltek az érzelmeid,már nem szereted.Ez a minimum,amit megérdemel!
2011. jún. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Szia!

Ha már tényleg nem szereted akkor sokkal humánusabb megoldás szakítani vele, mint bent maradni egy olyan kapcsolatban amelyben esetleg a jövőben nem leszel boldog. Tudom, hogy nem lesz könnyű megmondanod neki, de sajnos nem tehetsz mást. Ha szeret akkor meg fogja érteni.

2011. jún. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem adj magatoknak egy kis időt, minden kapcsolatot megviselhet a sok távollét. Várj egy kicsit, majd ha nem változnak az érzéseid légy korrekt és hagy el.
2011. jún. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Elég ciki, a szerelem nem tart örökké.
2011. jún. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is várj még egy kicsit,lehet csak mélyponton van a kapcsolatotok vagy kihűlt és ellaposodott. Meg próbálhatnátok ismét randizni mint régen,vagy többet együtt lenni. Ha így sem működik akkor szakíts vele.
2011. jún. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Szia!


Egyszerűen csak elszoktatok egymástól.

Szereted őt, csak nem voltatok együtt, nem találkoztatok mindennap, és még fura az új helyzet.

Nehogy elengedd! Adj időd magadnak, és neki is. Pár hét, és hidd el, ugyanolyan szerelmes leszel.

Mi 4 év távkapcsolat után költöztünk össze, saját tapasztalatból írom!

2011. jún. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is azt tanácsolom,hogy várj egy kicsit,hátha jó irányba alakulnak a dolgok.Nem írtad,hogy mennyi ideig voltatok külön,azaz,hogy mennyi idő volt,amikor ő már külföldön volt,te meg még itthon.Az én kapcsolatomban is volt ilyen,hogy fél éven keresztül csak havonta 2napot voltunk együtt és hát ez eléggé megviselte a kapcsolatunkat.Amikor elmúlt a fél év és ismét hazajött hozzám,egy ideig én úgy éreztem,hogy nem szeretem már annyira.Eltávolodtunk egymástól és kicsit idegennek éreztem,hogy a nap 24 óráját együtt kellett töltenünk.Akkor eléggé megijesztett ez az érzés,mert már akkor is tudtam,hogy számomra ő a tökéletes férfi és ahogy te is írtad,hozzá hasonlóval még csak nem is találkoztam.Ez a fura érzés kb 1 hónapig tartott,utána pedig minden visszazökkent a régi kerékvágásba.Azóta is együtt vagyunk és nagyon szeretem.

Tehát szerintem semmi képp ne szakíts rögtön,mert lehet,hogy később megbánéd.Adj egy kis időt ennek a dolognak és ha mondjuk 1-2 hónap múlva is benned lesz még ez az érzés,akkor valószínű,hogy tényleg nem ő lesz életed párja!

21/L

2011. jún. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szegény srác!Nem lennék a helyében...

Ha viszont tényleg nem szereted akkor nem ámittanám szegényt tovább!Gondolj bele ő azért dolgozik ott kinnt hogy a ti közös jövőtöket megteremtse te meg majd közlöd vele hogy már nem szereted!Szegény!!De viszont vagy most közlöd vele mihamarabb,vagy adsz még magadnak pár hónapot és hátha változik benned valami,de nem többet mint egy két hónap!Amúgy olyan meg nincs hogy nem tudom hogy szeretek e valakit,valakit vagy szeretek vagy nem!Ennyi!

Én tényleg sajnálom a srácot,ha velem közölnének egy ilyet,hát egy világ omlana össze bennem....


28/F

2011. jún. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%

ma 13:38 vagyok!



Még az is lehet amit az egyik hozzászoló írt hogy ha vissza zökkenne a régi kerékvágásban a dolog,akkor lehet hogy ez változna benned!

De ugyanakkor meg azt mondom hogy ha már ennyitől kiszeretsz valakiből és nem tartasz kimellette,akkor viszont meg sem érdemled azt a srácot.....

Hagyd ott!Talál magának egy rendesebb lányt nálad aki kitart mellette és becsüli azt amit a közös jövőjükért csinál!Hidd el találni fog egy olyat aki ezt értékeli benne és egy kis távolság miatt nem szeret ki belőle.....

2011. jún. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!