Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy kiszerettem a barátomból?

Figyelt kérdés
Az elején bármit megtettem volna érte.Mostanában egyre jobban elegem van abból hogy folyton beszólogat,lenéző,bunkó,féltékeny és mindent helyettem akar eldönteni.Irányítani akar,mindent megszab de ezt nem ismeri el.Egy önálló döntésem nem lehet,azt is ő dönti el hogy mit vegyek fel,kifesthetem-e magam,milyen úton menjek hozzá,kinek köszönhetek és még sorolhatnám. De viszont szeretem ha átölel..mondjuk mostanában már azt vettem észre,hogy sokszor ellököm magamtól.Egyre kevesebb kedvem van vele lenni.Mindig mindenért én vagyok a hibás mindent rám vetít. Így viselkedik velem,máskor meg azt mondja hogy nem tudna nélkülem élni,de sajnos a szabályain nem tud változtatni. Nagyon gondolkozom a szakításon,de félek mert azt is kezdi bemagyarázni,hogy nélküle senki lennék.Szeretném megmenteni a dolgot,és szerintem jó is lenne,ha lehetne mellette egy kicsi önálló életem is,és nem szólna bele mindenbe..Segítsetek!
2011. aug. 7. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha letudod ültetni őt,akkor magyarázd el neki,hogy a kapcsolat nem csak egy emberről szól.Ugyanúgy joga van mind a kettő félnek a döntéshez.Itt nincs az,hogy 80%-ban ő 20%-ban pedig te irányítasz.Kompromisszumokat kell kötni,és sajnos,ha neki ez nem megy,akkor viszlát.Ha szakítanál vele és nem találkoznátok egy hétig,lehet tök normális lenne és megváltozna a kedvedért,mert rájönne,hogy neked ez így nem jó.
2011. aug. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha rabszolga szeretnél lenni, jó úton haladsz. Egy normális párkapcsolat nem így működik.
2011. aug. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most voltam nyaralni,és nem találkoztunk egy hétig.Nem is nagyon tudtunk beszélni.Annyira jó volt,hogy egyedül dönthettem és nem szólt bele hogy mit vegyek fel.Persze akkor is kikötött dolgokat,mert szerinte ha már olyan nagylelkű,hogy megengedi hogy elmenjek nyaralni a szüleimmel akkor igazán betarthatom hogy pl: nem viszek RÖVIDNADRÁGOT (a 30-36C°os helyre)Amikor hazajöttem és a nyakába ugrottam volna akkor ő azzal kezdte hogy megnézte a fürdőruha nyomot rajtam,hogy nem napoztam-e anélkül. Meg azt mondta hogy nem kíváncsi a nyaralásomra,ne is meséljem neki őt csak az érdekli hogy a szabályait betartottam-e
2011. aug. 7. 12:25
 4/6 anonim válasza:
Lehet
2011. aug. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát gratulálok neki is és neked is.Egymáshoz valók vagytok,komolyan!
2011. aug. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Adj neki ultimátumot! Én magamból kiindulva le se álltam volna ilyen pasival, én nem bírom ha mások szabják meg a dolgaim (persze elmondjuk a véleményünket egymásnak, kompromisszumokat kötünk... de hogy fürdőruha nyomokat keressen rajtam???? pff)

Mindenkinek kell egy kis tér, magánszféra. Nem szólhat bele mindenbe. Sok sikert!!!

2011. aug. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!