Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szeressek vissza belé?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressek vissza belé? Kiszerettem mert hazudozott a múltjáról! Utólag bevallott minden kis dolgot is!

Figyelt kérdés
A bnőmmel 3 hónapja járunk!engem érdekelt a múltja de nem merte elmondani mert félt hogy kidobom!lassan mindent kihúztam belőle!most elvileg tisztáztunk mindent!nehéz elfogadnom hogy 4emberrel lefeküdt már és még csak 20éves lesz!Minden a legjobb vele és neki is én vagyok a legjobb állítása szerint!de ezek a hazugságok nagyon elbizonytalanítottak:S mit tegyek? ha amúgy mindenbe tökéletes!
2011. aug. 17. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem mondta el, nem hazugság, egyszerűen csak szégyellte előtted. Nézőpont kérdése, hogy a 4 az sok-e vagy sem. Szerintem nem sok.
2011. aug. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát simán maradj vele... ha most téged szeret meg veled van, akkor kit érdekel h mi volt régen? am meg a 4 nem is olyan sok :D sőt... még kevés is :D:D:D
2011. aug. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 WhiteLabel ***** válasza:
66%

4emberrel 20éves koráig? ejha, ez kemény, én se tudnám elviselni hogy csak ennyivel feküdt le:D

Jobb lenne ha szűz lenne, és állandóan ki akarná próbálni hogy milyen mással, egyszer neagyisten, egy buliba meg is teszi, az mitől jobb? Inkább élje ki előtte magát, és neked is jobb így hidd el.

2011. aug. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz a múlttal...a múlt azért múlt, mert már elmúlt. inkább élvezd vele a jelent és tervezd vele a jövőd, minthogy az ő múltján rágódj...mindenkinek van kellemetlen időszak a múltjából, Ő ezt nem szeretné elmondani, mert szégyelli. amúgy hidd el néha jobb, ha nem tudsz a múltjáról mindent.
2011. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Ilyen nincs hogy azért szeretsz ki belőle mert hazudott. Ha szereted akkor nem egy hazugság miatt szeretsz ki belőle. Én a barátomtól sok hazugságot kaptam, ami ennél durvább volt és mégis nagyon szeretem, csak rosszul esett és nehéz volt megbízni benne. Ne keverd össze a bizalommal a szerelmet!

Jah és amúgy az 4 pasi nem sok 20 éves létére, főleg nem a mai világban.... (max akkor ha valami olyan vallása van)

2011. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy igy gondoljátok!ettől talán kicsit nagyobb önbizalmam lesz és nem ítélem el őt!mert volt egy éjszakás kalandba is része!volt 1 sráccal 2szer is megtörtént!de nem voltak együtt csak felment hozzá:Sde miért.. ezt kérdezem folyton tőle!betegessen faggatom
2011. aug. 17. 20:37
 7/9 anonim ***** válasza:
látod? ha nem kérdezted volna a múltjáról nem tudnád, hogy ezzel meg azzal feküdt le és most nem lenne min rágódnod, és ugyan úgy boldogan élnél vele. a kíváncsiság gonosz tulajdonság is tud lenni. Ha neki számítana valamit, akkor csak azt mondogatná neked, hogy milyen jó volt velük meg stb...de mivel titkolja valószínüleg szégyelli és nem akarta, hogy ez gondot okozzon a kapcsolatotokba...te kiszedted belőle és most fel is vagy háborodva. Nah ő ezt pont nem akarta :)
2011. aug. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennyi az ő korában egyáltalán nem sok, a kaland sem halálos bűn.
2011. aug. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Örülj, hogy egyáltalán veled van te beteg f@sz...

4 emberrel volt 20 éves koráig? 2-szer volt egyéjszakás kalandja? Úristen... Amúgy meg keress fel egy orvost. Legalább már felismerted, hogy valami nincs rendben nálad. Nem csajnál... NÁLAD...

2011. aug. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!