Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiszerettem belőle más miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszerettem belőle más miatt?

Figyelt kérdés
A barátommal 9 hónapja vagyunk együtt.Én még gimibe járok,ő meg most került egyetemre.Egy ideje beszélek egy másik fiúval,akinek nagyon tetszek,de nekem kicsit se tetszett,és nem régóta megtetszett,SOKKAL(nagyon sokkal) többet gondolok rá,mint a barátomra.Ha írja h szeretlek,meg h hiányzom nem tudok rá mit írni,nem érzem h én is.Jobban várom azt hogy azzal a fiúval beszéljek,mint,hogy vele. Teljesen össze vagyok zavarodva..:S Nem akarnék szakítani,de ááá :( nem tudom tényleg,nem értem magamat..:(
2011. szept. 16. 18:45
 1/10 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy nem is szerettem sose igazán?
2011. szept. 16. 18:46
 2/10 anonim ***** válasza:
akárhogy is fáj, az egyiket el kell küldened
2011. szept. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az se érdekel,hogy mi van vele..:(
2011. szept. 16. 18:47
 4/10 anonim ***** válasza:

:)

Kiváncsiság, az új izgalma.


Inkább most lépd ez meg mint 25 évesen

2011. szept. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mi alapján döntsek? Ismerek egy idézetet,valahogy úgy van,hogyha van egy barátod,és bele szeretsz másba,akkor az elsőt sose szeretted igazán.:(
2011. szept. 16. 18:48
 6/10 A kérdező kommentje:
De nem érzem azt,hogy szakítani szeretnék vele,és úgy gondolom,hogy nem tudnék nélküle már élni,és ha szakítanék vele megbánnám..:S
2011. szept. 16. 18:50
 7/10 anonim ***** válasza:
És milyen igaz ez az idézet!
2011. szept. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Figyelj dobj fel egy érmét legyne az egyik oldala a barátod a másik az új pasi..ha megvan az erdmény érezni fogod,hogy csalódott vagy-e vagy mosolyt csal az arcodra:D remélem érthető
2011. szept. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
"Ha nem tudsz 2 ember közül választani, kérdezd meg magadtól kinek mondanád azt hogy hiányozni fogsz, és kinek azt hogy könyörgöm ne menj el!"
2011. szept. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én valahogy úgy ismerem ezt az idézetet hogy ha beleszerettél valakibe miközben van párod, akkor válaszd a másodikat, mert ha igazán szeretted volna az elsőt, nem szerettél volna bele a másodikba :) de az előző is jól íja, kérdezd me magadtól mit akarsz :)
2011. szept. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!