Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan helyzet, hogy...

Létezik olyan helyzet, hogy egy illető megijed a komoly kapcsolattól?

Figyelt kérdés

Bátyám összejött egy lánnyal. Két évig jártak, erre most a tesóm megbolondult. Azt mondja, hogy ő még nem képes arra, hogy bárkinek is hűséget ígérjen, és hogy kitartson mellette. Pedig a lány nagyon rendes. Ezért most szakított a lánnyal. Azt mondja, hogy most biztos nem szeretné folytatni, és vágyik az egyedüllétre, bár fél is tőle...


Lehetséges az, hogy a bátyám megijedt attól, hogy ezzel a lánnyal le tudná élni az életét? Tehát, hogy berezelt?

Amúgy ő 28 éves, a lány 24.


2011. jún. 1. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
nem tudom , sztem 28 évesen még én sem szeretnék egy csajt végleg :D vagyis , úgy értem hogy biztos hogy nem .
2011. jún. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ő is így van ezzel , még több csajt is fel akar próbálni biztos :D
2011. jún. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Élni akarja az életét, ennyi. Lehet, hogy már nem táplál a leányzó iránt annyi szeretett, ami neki az 'örökkévalósághoz' kell.

Lehet, hogy a leányzó akarta a kapcsolatukat felsőbb szintekre terelni, így 24 évesen. Bátyád meg nem szeretné ... 28 éves, valószínűleg nincs felkészülve a következő lépésre, független, hogy mi lenne az a kapcsolatukban.


Plusz, 2 év neki nem komoly kapcsolat?! Mit csináltak 2 évig? Randizgattak meg néha összejártak? :)

2011. jún. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindenki más. Én 26 éves koromig rengeteg csajt kipróbáltam és utána megállapodtam. 28 évesen kicsit durva ezt csinálni mert sok az esélye az örök szinglisségre.
2011. jún. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Pont ez az, hogy nagyon is komoly volt már a kapcsolatuk...mindenki azt hitte, hogy itt hamarosan esküvő lesz.

Szerintem a 28 éves pasi...hát nem olyan nagyon fiatal. Igaz, a férfiak később érnek, de bátyám pont nem az a típus, aki még 5-6 évig élni szeretné az életét. Ezért is lepett meg mindenkit ez az eset.

Amúgy a lánnyal egykorú vagyok, és jóban voltunk. Látom, hogy nagyon szenved, ő tényleg komolyan akarta a tesómat.

2011. jún. 1. 13:48
 6/10 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy ki hogy néz ki 28 évesen ha nem vagy 170 cm és 50 kilo és 0 izom akkor nem valószínű hogy egyedül leszel :D
2011. jún. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én igaz még csak 21 éves vagyok de én se birnám elképzelni, hogy valakihez nagyon kötődjek. Még magam se tudom hol a helyem sok dolog áll előttem és nem érzem, hogy mindent bele tudnék adni egy kapcsolatba. Volt párom pl már nagyon komolyan gondolta 2 évig voltunk együtt ő összeköltözni akart és holtomiglan holtodiglant nos ez engem annyira megijesztett, hogy 120 kméterre költöztem:) S itt most nem arról van szó, hogy azt akarom hetente más pasim legyen, totál elvagyok valaki mellett de úgy, hogy én én vagyok a saját életemmel ő az ővével és nem sok szál füzi a ketőt össze.
2011. jún. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogyne létezne, főleg a férfiaknál. Nagyon sok a beszari köztük, a bátyád is az. :) Csak nehogy a végén egyedül élje életét...
2011. jún. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem a tesod mellet kéne kiállni?

Amúgy lehet hogy a nagy lángoló szerelem már elmúlt vagy sose volt mert csak a családi elvárás miatt voltak együtt.

2011. jún. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Nem tudok mellette kiállni, mert eddig mindig idióta libákkal állt össze,akik csak kihasználták. Erre itt egy rendes lány, azt meg dobja...

2011. jún. 1. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!