Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy ne féljen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne féljen a fiú a komoly kapcsolattól?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, megismerkedtünk, miután már sokat beszélgettünk neten. Akkor kevertünk is. Mondta amikor legközelebb beszéltünk neten, h találkozni kéne. Pár napra rá, hogy ő ezt igy nem akarja folytatni. Kérdeztem tőle, hogy járás nélkül mint nyitott kapcsolat? Erre nem válaszolt még, de igen afelé hajaz, hogy ugy jó. De amikor még nem találkoztunk, ugy jött le, hogy ő sem ilyen holmi nyitott kapcsolatot szeretne. Lehet, hogy megrémült vagy valami. Mert azt mondta, hogy nem kéne legközelebb csókolóznunk meg ilyesmi. Kérdeztem tőle, h nem kéne v nem akarod? Azt mondta, nem kéne. Ugy látom, fél az elkötelezettségtől. Szerintetek hogy "tereljem" helyes utra? :) Á ezt leirni bonyolult kicsit, remélem átlátható azért.
2010. nov. 18. 00:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Van barátnője?
2010. nov. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne terelgessél te senkit se, ez a gyerek nem birka, hogy terelni kelljen! Nem akar tőled semmit, mi dolgod még vele? Msn-tiltás, számtörlés és szaladj, amerre látsz!
2010. nov. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Te mit akarsz ettől a sráctól? Nem veszed észre, hogy porig aláz? Visszautasított. Többször is. Nem akar veled járni, de még csak csókolózni sem. Ébresztő, a végén még feljelent zaklatásért!
2010. nov. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nincs barátnője.

De mondta, hogy igen, ilyenkor szokták tiltani törölni. Én akkor tiltanám törölném, ha nem mondott volna igazat. És nem fogom hagyni, hogy kallódjon, mivel már egy ideje beszélünk és kezd sokat jelenteni számomra. Bocs, hogy nem úgy megy nálam, hogy hónapról hónapra bele tudok szeretni valakibe. Nekem egy új emberhez elég sok idő kell. És mint írtam kezd sokat jelenteni, szóval ő egy ilyen, hogy még esetleg szeretni is tudnám később.

2010. nov. 18. 00:49
 5/8 A kérdező kommentje:
Ebben van valami, hogy porig aláz hagyjam, de minden nap ő ír rám, keresi a társaságom, szóval ez meg így ellentmondásos.
2010. nov. 18. 00:51
 6/8 A kérdező kommentje:
Nos? Esetleg valakinek számomra hasznos ötlete? Örülnék neki.
2010. nov. 18. 01:10
 7/8 anonim ***** válasza:

te hány éves vagy? ő hány éves?

ezen kellene elgondolkodni, hogy vajon miért mondta, hogy "nem kéne"?...

2010. nov. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én 18 ő 19. Gondolkodtam rajt, de.. De inkább megkérdem valószínűleg. Köszönöm.
2010. nov. 18. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!