Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Embergyűlölő vagyok? Amint...

Embergyűlölő vagyok? Amint kiismerek valakit teljesen (! ), meglátom a rossz oldalát, és undorodnom kell. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem családon belül értendő, de ott is nagyon tudok haragudni 1-2 emberre. Főleg a barátnőimet nem tudtam elviselni egy idő után, mindegyiket megutáltam. Most már alig van haverom is, akit szívesen látok. Hacsak észreveszek valami hamisságot, nagyképűséget, szerénység mögé rejtett nagyképűséget, rivalizálást, önzést, képmutatást, vagy felszínességet, egy idő után teljesen kiábrándulok a barátnőimből, vagy utálni kezdem őket. Kisebbségi komplexusom van, gondolom ez is hozzájárul a dologhoz, nagyon hamar magamra veszek dolgokat, és megbántódok. De nem vagyok 100%-ig ilyen, mint amiket most leírtam. Az elején nagyon tudok szeretni mindenkit! Szívesen vagyok velük, meg minden. Talán ez a baj, hogy nagyon hamar a bizalmamba fogadok embereket, mielőtt kiismerném?

Érdekes módon a fiú barátaimmal nincs így, velük sokkal jobban kijövök. Tán a nőket utálnám? Vagy tudat alatt a kisebbségi komplexusom miatt féltékeny vagyok a csajokra, és ezért utálom őket?


vagy arra gondoltam, hogy 20 éves vagyok, és elképzelhető, hogy ez csak valami késői kamaszság? Vagy ilyen rossz ember leszek már mindig? Nem mennek túl jól a dolgaim, de más embereknek is vannak gondjai, ők még sem ilyenek.


nem tudom már mi van velem. Ti undorodtok az ilyen embertől, mint én? Nem akarok ilyen lenni, félek ettől!


Bocs, hogy sokat írtam, csak vázolni akartam a gondolataimat, köszi ha elolvastad, és köszi, ha megpróbálsz segíteni!


2011. jún. 1. 16:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is ugyanilyen vagyok, 19 éves lány, egyszerűen amint kiismerem az emberek rossz oldalát, onnantól fogva kerülöm őket. De ez jobb is, mert hátráltató emberek nem kellenek az életembe. Ráadásul én a családdal is így vagyok, szabályosan utálom őket azért, amilyenek. Bár erre megvan a magam oka, nem írom le, mert nagyon hosszú lenne.

Szóval nem vagy egyedül, és szerintem normális is. Úgyis lesz mindig új ember az életedben, akivel lehetsz. :)

2011. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hm, vajon melyik a rosszabb? A tiéd, vagy az, hogy én egyszerűen csak ráunok mindenkire előbb-utóbb. És még emellé jön csak az, hogy mindig mindenkiről csak rosszat tudok feltételezni, így megszeretni valakit, barátként, társként... Kész agybaj :(
2011. jún. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!