Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? SOOOOOOS

Mit tehetnék? SOOOOOOS

Figyelt kérdés

Anyukámmal nagyon rossz viszonyba vagyunk, ugy érzem különbséget tesz közöttem és a testvéreim között, ezt már abarátom is megjegyezte mintha engem utálna az anyukám:(((

és igen ezt én is észrevettem, hogy a testvéreimnek kifizet mindent nekem nem, többet segitek mint ők, de nekem hánytolgatja fel hogy nem segitek, bármit teszek nem vagyok jo, nem tudok megfelelni, belefáradtam, folyton veszekszünk...

Mit tehetnék???


2011. jún. 1. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
sooooos? nem tudom , talán beszélgess anyukáddal , mondd el , hogy ezt te így látod, és kérdezd meg hogy ez miért van így? ha ez nem segít akkor költözz el , vagy törődj bele.
2011. jún. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Egyszerűen hagyd abba,amit eddig csináltál,ne segíts és akkor majd ha van esze,észreveszi,hogy hát hoppá.. te segítettél sokat,most meg senki semmit.. aztán majd elgondolkozik..remélem.
2011. jún. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
mond meg anyukádnak hogy idegesít téged és mond el az érzéseidet,tárulj ki neki
2011. jún. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Légy távolságtartó és szenvtelen anyukáddal. Ne érezze azt, hogy te érzelmileg függsz tőle. Légy közömbös.
2011. jún. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM, HIDEG LESZEK VELE:)
2011. jún. 1. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!