Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni? (Kérdésed...

Mit lehetne tenni? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

A férjemnek közösségi oldalon egy nő küldött üzit,hogy menjen fel x oldalra,mert ott tudnak dumcsizni.Egy ismerőse sincsen a csajnak ,párom pedig nem tudja ki ő.Hogyan lehetne kideríteni,hogy ki is az a nő?Érdekes,hogy pont a páromnak írt és egy ismerőse sincsen a csajnak.Valami szex oldalon akar beszélgetni a férjemmel.

Arra is gondoltunk,hogy valaki így akar bekeverni nálunk,de nem kételkedem a férjemben,meg is beszéltük,de jár az agyunk,hogy hogyan lehetne kideríteni ki ez a nő?

A kategória nem biztos,hogy jó,de itt talán többen járnak és nagyobb eséllyel kapnék választ.

Az oldalra regisztrálni kell,rámentünk a linkre,lehet ebből bajunk?


2011. jún. 2. 09:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Jajj reklám, nehogymár komolyan vegyétek. Én is szoktam ilyeneket kapni.
2011. jún. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem,nem hittem azt,hogy a férjem megcsal...

Csak az dühítő,hogy idegen emberek ilyen szenny dolgokról is tudnak küldeni üzenetet,és NEM ,nem akartunk regisztrálni az oldalra,csak megnyitottuk a linket és akkor láttuk miről is van pontosan szó.

2011. jún. 2. 10:11
 13/20 A kérdező kommentje:
A hölgy,amennyiben nő :) semmilyen információt nem adott meg az adatlapján azon kívül,hogy budapesti.
2011. jún. 2. 10:13
 14/20 napietus ***** válasza:
egyébként nagyon vigyázni kell az ilyen megnyitogatással is, mert lehet, hogy az az oldal tele van vírussal. nemcsak szexoldalaknál, más, egészen ártalmatlannak tűnő oldalnál is előfordul (főleg, amit így reklámoznak, elég megbízhatatlannak tűnik).
2011. jún. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Igen ,este a férjem el is indított a gépen egy tisztítást :)

3 trójait talált :O

Ezért is kérdeztem ,hogy lehet ebből bajunk?

Mert ki tudja?Betörnek a gépbe,vagy tudom is én :S nem vagyok jártas nagyon a számítógép dolgokban és a programokban :S

2011. jún. 2. 10:17
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Kabaré, hogy ezek a spammes dolgok még mindíg működnek,még mindíg vannak akik majdnem bedőlnek neki.
2011. jún. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer állásajánlatot küldtek egy elit budapesti masszázsszalonból. Ingyenes képzéssel, egész meggyőző lett volna (ha éppen érdekel ilyesmi, és nincs állásom, konkrét hivatásom, célom stb.) A hely honlapját kíváncsiságból azért megnéztem. Valójában elit kupleráj, ahol a lányok változatos szolgáltatásokkal várják a betérőket...
2011. jún. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem,ez egész biztosan spam,én is kaptam már hasonló leveleket ismeretlenektől,akiknek nincs ismerősük,sem pedig semmilyen adat,vagy kép,nem kell vele törődni,kuka!


25/N

2011. jún. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kamukérdés
2011. jún. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Megnyugtatlak kedves utolsó,hogy nem kamu.
2011. jún. 2. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!