Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig remélem, hogy majd...

Mindig remélem, hogy majd jobb lesz, de lesz jobb valamikor?

Figyelt kérdés

Ha a barátom azt mondja, hogy szeret és minden jobb lesz majd ha összeköltözünk és legyek türelmes. De mégis azt érzem, hogy elhanyagol, fontosabbak a bulik és barátok. Van, hogy éjjel jön át szexelünk reggel felkel és haza megy. Azt mondja velem nem szeret bulizni menni, mert kényelmetlenül érzi magát, jobban szeret a haverjaival menni. Meg, jobb ha itthon vagyok biztonságba és így nem tudnak lecsapni a kezéről. /Néha eljárogatok barátnőimmel bulizni, de vele talán csak 1szer voltam. Akkor is meg se fogta a kezem ugy álltunk egymás mellett mint 2 idegen, még puszit se adott./ Kérdeztem, hogy megyünk-e nyaralni azt mondta majd meglátjuk nem szeret előre tervezni.

/Fél éve vagyunk együtt/

Szerintetek kihasznál és én nem akarom észrevenni, mert annyira szeretem? Egy kapcsolatban boldognak kellene lennem én pedig állandóan boldogtalan vagyok.

Mindig remélem, hogy majd jobb lesz, de lesz jobb valamikor?


2011. jún. 2. 11:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez egy szexkapcsolat...
2011. jún. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

mark86


csak rosszabb lesz! hagyd el és keress normális párt!

(úgy se fogsz de ez a véleményem),kár húzni halasztani,ha 15 éve lennétek együtt akkor talán lehetne mást mondani,így viszont:MENEKÜLJ!!!!

2011. jún. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
En is csinaltam ezt novel,semmi eselyed. A szavaknak egybe kell esni a tettekkel,es haat.... Na persze meg egy darabig varsz amig igazan nagyon sz.r lesz. Van ilyen pasiban is...
2011. jún. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem lesz jobb. Legalábbis neked nem.

Kényelmetlenül érzi magát veled, nem szeret előre tervezni = nem szeret, de kényelemes, hogy van kivel szexelni. Ha talál jobbat, téged dob.

Az meg kész röhej, hogy nem tudnak lecsapni a kezéről, ha otthon vagy. Mintha TE nem is kellenél ehhez. Vagy azt gondolja, bárkivel elmennél? Nem egy pozitív vélemény egyik sem.

2011. jún. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
húú én menekülnék
2011. jún. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Még nem nőtt fel... nem jelentesz neki annyit, mint amennyit szeretnéd, ha ő jelentene neked...


Nem lesz jobb, és értelmes sincs tovább húznod.. keress olyat, aki értékel is!!

2011. jún. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindent leírtak előttem. Annak meg, hogy nem szeretné ha eljárnál otthonról egyetlen oka van, ne tudd meg, ő mit csinál, ha nincs veled. Ugye, ha eljárnál, csak hallanál ezt-azt. Futás!
2011. jún. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Azt mondja velem nem szeret bulizni menni, mert kényelmetlenül érzi magát, jobban szeret a haverjaival menni"

Hát akkor minek vagytok együtt? Ebből is látszik, nm szerer hagyd el, nehogy késő legyen..hidd el!!

A szerelem elhomályosítja a látást nem veszed észre mi is folyik valójában. Sajnos tapasztalatból tom nem lesz jobb!

Szcsére mostani Párom sokkal normálisabb!

2011. jún. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

elöző vaok.


Hány évesek vagytok??

2011. jún. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

őszintén, szerintem kihasznál és nem szeret :-( aki szerelmes a másikba, kimutatja! sőt, egy férfi társaságban sem szégyelli, hanem inkább büszke a párjára, átöleli a derekát, egy-egy puszi (nem azt mondom, hogy enyelegni kell egy buliban), és ezzel megmutatja a többi férfinak hogy ez a lány bizony már foglalt.


meg amúgy is, megpróbál az ember a szerelme kedvében járni, mittudom én, valami meglepetés, figyel rá, reggelit készít, megszeretgeti, nem csak szexel vele...


az is sokat elárul, hogy "nem szeret előre tervezni"


annyit még tehetsz, hogy mivel ilyen nagy biztonságban érzi magát, elkezdesz tojni a fejére, nagyon csinos leszel, bulizgatsz, ha együtt buliztok akkor is levagy a közös barátaitokkal vagy az övéivel, ha talizni akar nem midig érsz rá, stb.aztán ha így sem kap észbe, akkor felejtős...


hány évesek vagytok amúgy?


28N

2011. jún. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!