Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig remélem, hogy majd...

Mindig remélem, hogy majd jobb lesz, de lesz jobb valamikor?

Figyelt kérdés

Ha a barátom azt mondja, hogy szeret és minden jobb lesz majd ha összeköltözünk és legyek türelmes. De mégis azt érzem, hogy elhanyagol, fontosabbak a bulik és barátok. Van, hogy éjjel jön át szexelünk reggel felkel és haza megy. Azt mondja velem nem szeret bulizni menni, mert kényelmetlenül érzi magát, jobban szeret a haverjaival menni. Meg, jobb ha itthon vagyok biztonságba és így nem tudnak lecsapni a kezéről. /Néha eljárogatok barátnőimmel bulizni, de vele talán csak 1szer voltam. Akkor is meg se fogta a kezem ugy álltunk egymás mellett mint 2 idegen, még puszit se adott./ Kérdeztem, hogy megyünk-e nyaralni azt mondta majd meglátjuk nem szeret előre tervezni.

/Fél éve vagyunk együtt/

Szerintetek kihasznál és én nem akarom észrevenni, mert annyira szeretem? Egy kapcsolatban boldognak kellene lennem én pedig állandóan boldogtalan vagyok.

Mindig remélem, hogy majd jobb lesz, de lesz jobb valamikor?


2011. jún. 2. 11:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
21/Én 25/Ő
2011. jún. 2. 12:31
 12/13 anonim ***** válasza:

ma 12:16 vaok.

Mivel ien fiatal vagy jobban jársz, ha elhagyod. Keresel vkit aki, jobban Rád figyel, Szeret és nm hiteget!!

2011. jún. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

ez a srác nem vesz téged komolyan

ki tudja mit csinál amikor nem vagytok együtt?.


lépj le.

2011. jún. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!