Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » La Pharma Stanozolol vagy SB...

La Pharma Stanozolol vagy SB Labs Stanzol a jobb (megbízhatóbb) szerintetek? látom hogy sokan írnak ki szteroid-os kérdést de remélem nekem válaszoltok, és nem csak lefikáztok vagy nem is írtok semmit.

Figyelt kérdés

Stanozolol-ra azért gondoltam mert minőségibbet hoz mint a vizesítő és csöcsösítő sz@rok..

paramétereim:178cm 88kiló 4-év edzésmúlt napi 200gfehérje csak tápkiegészítők-ből stb..


arra lennék kíváncsi hogy megfelelő kajával és kemény edzéssel mit várhatok a Stanától-persze csak ha nem kamut sikerül venni.


2011. ápr. 16. 10:01
 1/10 anonim válasza:
Impotenciát, hormonzavart, izombetegségeket.
2011. ápr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

GreenTea


Te csak tápkiegből viszel be fehérjét egy nap?

2011. ápr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem rendesen kajálok is de még mellé! beviszek napi 200g fehérjét tápkiegből így értettem...
2011. ápr. 16. 12:07
 4/10 anonim ***** válasza:
200g fehérje tápkiegből az kva sok. Kb ennyi fehérjére lenne szükséged egy nap. És arányaiba is inkább jobb lenne ha úgy nézne ki, hogy 150g kajából és 50gr tápkiegből. Többet fölösleges. Csak pazarlás.
2011. ápr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 lóf4szJankó ***** válasza:

Sokan irnak ki szteroidos kerdest ,de kozuluk egyik se ert

hozza es egyiknek se valo a kox.


La Pharma es az SB Laboratories is Thaiföldiek ,igy nemhiszem hogy nagy különbsog van koztuk ,a thai cuccok viszonylag jok. En gyogyszertarbol szerzem a cuccot ,es soha nem hasznalnak nem gogyszertari cuccot mert soha nem tudhatod mivan benne.


Napi 200g feherje tápkiegből,??? nagy f*szsag baratom.

Mivel 90kg korul vagy ,neked a 200g az egesz napi bevitelnek is megfelelne ,es ebbol bőven eleg lenne ha 60g lenne tapkiegből.

Ha 200g tapkieg melle meg rendesen kajalsz akkor a napi feherjebeviteled 350-400 g korul van ??? ....meg ha rengeteg vizet iszol melle ,akkor is felesleges es rossz ez a mennyiseg.


Ha nem kamu a cucc ,jol kajalsz ,kemenyen edzel,levezeted ,kura utan is azt csinalod amit kell ,akkor jobb esetben 3-4-5kg lehet belőle tisztan.


De en nyomnak hozza oxandrolonet is. Onmagaban egy cuccot szedni nem az igazi ...lehet vele eredmenyeket elerni ,de tobbre mesz egy komplettebb kúrával.

Oxan+stanol ,egyik ,ha nem a legjobb kezdő kúra.

2011. ápr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 lóf4szJankó ***** válasza:
De ha tudsz szerezni Genesist ,akk inkabb azt ... akik ezeket hasznaljak azt mondjak h jobb mint a htaifoldiek ..tobb benne a hatoanyag ...
2011. ápr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

GreenTea


lóf4szJankó: Nem ismerem igazán az oxandrolonet, de úgy hallottam kurv@ drága. Én első körben biztos primobolant használnék.

2011. ápr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Stanozolol 10mg-os (LA Pharmas) sokak szerint jó

de van akinek a SB Labs Stanzol 5mg jött be jobban

a kettő közül melyiket válasszam? melyik a "megbízhatóbb"...

2011. ápr. 16. 15:02
 9/10 anonim válasza:

mind kettő kamu, de van benne valamennyi hatóanyag

multkor vettem sb labosat kiprobálni,de inkább metyltheszto volt benne mint stanazolol.kérdésedre a válasz, én az sb labosat probáltam szerintem te szinteden ugyis hozna egy 200 darabos kb 2-3 tiszta izmot meg formásitana vedd azt.amugy nekem fájt tőle vesém rendesen

2011. ápr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 lóf4szJankó ***** válasza:

En nem fogom azt mondani h ezt vagy azt vedd!

En soha nem hasznaltam nem eredti cuccot.

Csak abban lehetsz maximalisan biztos h eredti ami gyogyszertarbol van.

A tobbi ami a piacon van ,az mind csak utanzat ... van bennuk hatoanyag ,de nem mindegy hogy mennyi.


Fogalmam sincs hogy a la pharma vagy az sb közül melyiket eri meg jobban.

2011. ápr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!