Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben felmerulne...

Ebben az esetben felmerulne bennetek a megcsalás gyanúja?

Figyelt kérdés
Férjem a munkája miatt nem volt itthon két hétig,csak 1 az egyik hétvégére jött haza.Pénteken és vasárnap is egyutt voltunk,hétfőre pedig gombás fertőzés alakult ki nálam.Tudom,hogy sok dolog okozhatja,de nem voltam sehol,ahol össze szedhettem volna,természetesen a higiéniámra is igényes vagyok,tehát nem tudok másra gondolni,mint hogy ő fertőzött meg.A kapcsolatunk a babánk érkezése után eléggé megromlott,sajnos volt már rá példa,hogy gyanúba keveredett más nőkkel.Megvádolni nem akarom,ráadásul nagyon szeretem,de ha megcsalt,nem akarok tovább tűrni neki.
2011. jún. 3. 09:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Ez szerintem elég kevés bizonyítéknak. Gombás fertőzés alapos higiénénél is gyakran előfordulhat, főképp ha fogamzásgátlót szedsz.
2011. jún. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ne kertelj, kérdezd meg tőle személyesen, az arcán látni fogod a választ.


Nem akarlak elszomorítani, de érdekes egybeesés.

2011. jún. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos szerintem nem véletlen történt, valószínű, hogy volt mással is.. De inkább kérdezd meg az orvost.
2011. jún. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

Egyetértek az előttem szólóval.. sőt, mondok jobbat.. néha a túlzott higiénia is okozhat gombás fertőzést, hisz addig "tisztítod" magad, míg a megfelelő baci-gomba arányt felborítod, és a gomba elszaporodhat...

Sajnos tapasztalatból mondom, mert nagyon érzékeny vagyok ilyen téren, és rendszerint időnként visszatérő gombásodásom van sajnos, legutóbb pl egy olcsóbb tusfürdőt mostam véletlenül oda, de új - hűdehiperszuperdrága - mosószer is kezdett már ki...


Persze ez nem jelenti azt, hogy nem léphet félre, de ez nagyon kevés ahhoz, hogy "megvádold"...

Nyisd ki a szemed, de azért paranoiás ne legyél! :)

2011. jún. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
*az elsővel.. nem az előttem szólóval :)
2011. jún. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
kizárt, hogy megcsaljon
2011. jún. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Antibiotikum szedése után is kialakulhat gombás fertőzés. Ennyitől még nem gyanakodnék, de legközelebb kérdezz rá, és mondd meg hogy aggódsz nehogy összeszedj valami betegséget.
2011. jún. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Gombás fetőzés ezer más dologtól össze lehet szedni, idegen wc (akár wc kilincs), illatos wc-papír, bármilyen tisztasági betét, törlőkendő, lemosó, antibiotikum, fog. gátló valóban, nem 100% pamut fehérnemű, magas vércukorszint, helytelen táplálkozással fokozható a dolog.


Szerintem ne erre alapozd a gyanút, viszont most a párodat is kezelni kell, mert visszafertőz, akkor is, ha nála nincs tünet.

2011. jún. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A férjem pont nemrég mondta, hogy szerinte gombás fertőzése van, mert viszket/ég. Leszaladt a gyógyszertárba Canestenért, kenegette (addig szüneteltünk), majd pár nap után mondta, hogy most már orvos lesz, mert hámlik is a bőre. Nekem nem volt bajom, pedig még a levegőtől is hajlamos vagyok rá.


Az orvos megnézegette, kenetet vett, megvizsgálta. Kérdezte, hogy esetleg voltunk-e úgy együtt, hogy én borostás voltam? Hát igen...

Kiderült, hogy a borostám (két napja borotválkoztam ott) felsértette a bőrét, ettől égett. Majd a túlzott Canesten használattól (túl gyakran és túl vastagon kente) kiszáradt a bőre, ezért elkezdett hámlani. Nem is volt fertőzése, csak előbb öngyógyított, minthogy szakembernek megmutassa :)

2011. jún. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a tulzott edesegfogyasztastol is elojohet,sot cikluson belul is vanak erzekenyebb napok.Szoval nyitva tartanam a szemem de ez miatt nem vadolnam meg.
2011. jún. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!