Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben felmerulne...

Ebben az esetben felmerulne bennetek a megcsalás gyanúja?

Figyelt kérdés
Férjem a munkája miatt nem volt itthon két hétig,csak 1 az egyik hétvégére jött haza.Pénteken és vasárnap is egyutt voltunk,hétfőre pedig gombás fertőzés alakult ki nálam.Tudom,hogy sok dolog okozhatja,de nem voltam sehol,ahol össze szedhettem volna,természetesen a higiéniámra is igényes vagyok,tehát nem tudok másra gondolni,mint hogy ő fertőzött meg.A kapcsolatunk a babánk érkezése után eléggé megromlott,sajnos volt már rá példa,hogy gyanúba keveredett más nőkkel.Megvádolni nem akarom,ráadásul nagyon szeretem,de ha megcsalt,nem akarok tovább tűrni neki.
2011. jún. 3. 09:19
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ Mindenkinek!Rákérdezek valahogy úgy,hogy ne tűnjön vádaskodásnak.Egyébként csak az egybe esés miatt merult fel bennem a gondolat,hogy esetleg megcsalt valakivel.Gyogyszert nem szedek,ovszerrel védekezunk,tehát tehát a fogamzásg.tabletta nem okozhatta a problémát.
2011. jún. 3. 10:04
 12/18 anonim ***** válasza:
48%

A gombás fertőzést azt máshogyan is el lehet kapni, nem csak szexuális úton terjed.

Ha valaki nagyon idegeskedik, nagyon stresszel, annak legyengül az immunrendszere, és minden fertőzés fog rajta.

Lehet, hogy te is stresszes vagy, ezért kaptad el.

Mit tudom én: boltban voltál, nem mostál kezet utána, és megigazítottad a bugyidat, odanyúltál stb...

Ilyen is van.

Szóval ez még nem bizonyíték, szerintem.

2011. jún. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem sem azt jelentheti, hogy megcsalt. Lehet, hogy amikor mosdóba ment a kilincset megfogva összeszedte a bacit majd amikor vizelt akkor megfertőzte magát.


Mondd el neki, hogy valószínű elkaptad tőle, kérdezd meg neki is vannak-e tünetei, ha igen akkor vegyél neki krémet és legalább ő is meggyógyul.:) DE NE támadó jelleggel, csak azért, mert fontos az egészség! Miközben ezt beszélitek lehet, hogy árulkodik az arca, de lehet, hogy nem, mert nincs is mit takargatnia!


Szóval szerintem ne aggódj, bízz meg benne! :)

2011. jún. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
84%
Ha óvszerrel védekeztek...akkor mégis hogy a fenébe kaptad volt el TŐLE a gombás fertőzést?
2011. jún. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Utolso válaszolo: ha utána olvasol,rájössz,hogy az ovszer nem nyújt védelmet a gombás fertőzés ellen...
2011. jún. 3. 11:31
 16/18 anonim ***** válasza:
62%

Annyira gáz, hogy egyből arra gondolsz, hogy biztos azért van gombád, mert a férjed megcsalt...

Akár még az óvszeren lévő síkosítótól is előjöhet ha épp aktuálisan kicsit gyengébb az immunrendszered. De akkor is a legelső, ami eszedbe jut, az nem az, hogy összeszedted bárhol máshol, hanem hogy a fárjed más nővel kavart... hát ne is haragudj de ez nagyon gáz!

2011. jún. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
23%

A 10:08as válaszolóval egyetértek, pont ezt akartam én is írni!

Sőt képzeld, a pasi is fel tudnak fázni.

Egyik családtagom példáját tudom felhozni. Elég szétszórt, és keveset mos kezet, nagyon keveset, és arra panaszkodott hogy vizelésnél csíp, mar. El is ment dokihoz, és kapott szépen rá gyógyszert.

Rita, de a férfiak is fel tudnak fázni.

Aztán az is igaz, hogy bárhol össze lehet szedni ilyen fertőzéseket.

Pl a nyilvános wc. Ha felcsap, az nagyon kellemetlen és megvan a veszélye a fertőzésre de stbstb.

2011. jún. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
45%
Nah nem már.. HIV és egyéb nemi fertőzés ellen védelmet nyújt az óvszer, a gomba meg átkúszik rajta, vagy mégis hogy gondoltad??? :D
2011. jún. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!