Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Anyám miért nem törödik...

SOS! Anyám miért nem törödik velem?

Figyelt kérdés

annyira fáj a vesém alig birok menni,hánytam is meg már a falat karmolom kínomba.felhívtam mert nincs itthon és olyanokat mond hogy "ne zavarjam"...meg hogy "ő nem tud velem mit csinálni"...stb


18/L


2011. jún. 3. 16:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem sürgősen beszélj erről barátokkal.

Igazából nem tudok jobbat ajánlani, de nagyon sajnállak.

2011. jún. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%
Hívj ügyeletet v vmi rokont,hogy segítsen,mert ez így nem nagyon mehet tovább..:S
2011. jún. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Hát tényleg a dokit hívd, vagy kérj mentőt, vagy akármi.

Most anyukád mit csináljon, sajnáljon?

Ha hányás volt akkor ott emésztőszervi dolgok lesznek pl epe, esetleg vakbél...stb

Vagy csak sajnáltatni akarod magad? Ha annyira rosszul lennél, nem hiszem hogy a gyk-ra írogatnál

2011. jún. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Hali

Hívd fel valamelyik keresztszülőt vagy valamelyik rokonodat mert ,ha a veséd fáj az nem igazán jó.

Szerintem anyukád éppen le van terhelve a munkában így igazából fel sem fogta ,hogy mit mondasz és így távolról tényleg nem tud mit tenni.

Menj be a kórházba és mond ,hogy itt nagyon fáj és nem tudod mi történt ,de már járni is alig tudsz.

2011. jún. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Basszus 18 éves vagy (nem rég másik posztban arról sírtak egyesek, hogy ők már 17-18 évesen felnőttek)!


Menj el szépen orvoshoz, ha menni se tudsz hívj mentőt.

Anyád ezen tényleg nem tud ezen felül segíteni, a puszi a bibis helyre nem használ már.

2011. jún. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

mark86


lol,igazad van! azt hittem még gyerek! de akkor is...

2011. jún. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
26%

Utolso,

Hogy gondoltad? Meg 30 evesen is jol esikk ha valaki torodik, segit nekunk, foleg ha az anyank. El kellene jonni munkajabol, ha ott van, vagy legalabb megmondani lanyanak mit csinaljon, es igerni, hogy amint tud ott lesz. Minek egy gyerek egy ilyen nonek?

2011. jún. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
hello ha feketét (esetleg sötét barnát) hánytál akk az vakbél, szerintem sürgösen menny dokihoz akár egyedül is mert ha perforál akk csak a jó isten segithet. Amugy meg anyud téll kicsit hanyagul intézi el, azért ezt nem kéne, de majd ugyis kiderül ha elmész dokihoz h mennyit érsz neki. ne aggodj
2011. jún. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
kb.
2011. jún. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
a gép elött ültem mikor megint elkezdett fájni,hát mit csinálhattam volna!?
2011. jún. 3. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!