Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Anyám miért nem törödik...

SOS! Anyám miért nem törödik velem?

Figyelt kérdés

annyira fáj a vesém alig birok menni,hánytam is meg már a falat karmolom kínomba.felhívtam mert nincs itthon és olyanokat mond hogy "ne zavarjam"...meg hogy "ő nem tud velem mit csinálni"...stb


18/L


2011. jún. 3. 16:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nem értette meg hogy ennyire rosszul vagy.

Most vagy hívj valami más rokont, vagy hívd fel az ügyeletet, vagy hívd újra édesanyádat és mondd el neki, pontosan, a rosszulléted mértékét. Szerintem nem ment át...

ha mondtad is..nem figyelt, nem értette, nem hallotta...mindegy. Hívd fel és mondd ezt: anya, nagyon rosszul vagyok, most haza kell jönnöd. Vagy küldj valakit! Nem tudok tovább egyedül lenni.

Érti - nemérti, van olyan helyzet, amikor melletted a helye. Ha nem érti ismételgesd: tedd föl a "törött lemezt" vagyis bármit mondd mondogasd újra: most ide kell jönnöd mellém.

Tudod, a munka is miattad van, nem rúgathatja ki magát, mert akkor mi lesz veled..de ha kitartóan ismételgeted ezt, akkor vagy hazajön, vagy küld valakit. pl. egy orvost.Bármit mond, te csak"rosszul vagyok, nem tudok egyedül maradni. Leteszi: visszahívod. Most ne keseregj h miért ilyen, lesz ideje még megmagyarázni. Te sem látod, ő milyen helyzetben van most.

Voltál már orvosnál?

2011. jún. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem megértette, csak veled ellentétben ismeri a lányát és tudja, hogy túlspilázza, ahelyett, hogy elhúzna orvoshoz.


Én voltam már sz@rul és az biztos, hogy netezni nem volt erőm, akkor.


Azért a mai világban nem osztják ingyen a pénzt, és sok helyen nem nézik jó szemmel, ha anyuka 18 éves nagylányához rohangál haza munkaidőben.

2011. jún. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
58%

Szia!Ismerős sztori. Megosztok veled egy tanulságos sztorit. Páromnak a háta fájt,levegőt alig kapott. Szülei Csengerben(kb 300km tőlünk Pesttől)S azt mondta az (nevelő)apja h hagyja őket aludni este 10kor. Éjjel felhivtam a mentőket,mondták h erre az apróságra nem jönnek ki. Menjen be a kerületi ügyeletre,vagy őket hivja ki. Az ügyletet felhivta nem jöttek ki. Másfél óra alatt bement a 10percre lévő ügyeletre,kapott algopirin és mydeton szurit.Ez éjjel volt,másnap mentem át hozzá majd kihivtuk a mentőket akkor már nem tudott lábra állni.Ekkor bementünk a kórházba/bevitték a Korányiba. Kiderült hogy PTX és HTX-e volt.3liter vért vesztett.(az 5ből!) Ha nem vagyok mellette akkor már nem élne valószinű. S ekkor még csak 22éves volt.Kiderült h az algopirin kimondottan ártott neki:(

Szülei azóta hálások nekem,hogy segitettem nekik. S ma már 26éves(lesz 2hét mulva) s van egy 13hós lányunk...

S mindez 2009.09.30-án volt...

2011. jún. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
68%

Hát akkor én is elmesélek egy történetet:


Barátnőm hívott fel a munkahelyemen zokogva, hogy iszonyat fájdalmai vannak a nyaka körül és alig bír mozdulni.

Jobb híján kiszöktem munkából, mint egy őrült rohantam hozzá mi, hogy mi van. Addigra már a családját is felhívta.

Kiderült az éjszaka "elaludta a nyakát", két nap alatt magától elmúlt.

Hab a tortán visszafele a zsaruk elkaptak, hogy minek száguldozok.

Erre a kalandra rosszabb esetben az állásom is rámehetett volna (ma is ott dolgozom).


Ez 2007-ben volt, ma házasok vagyunk és van két fiúnk.

2011. jún. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kitudtad irni a kérdést akkor csak nem haltál bele.
2011. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A durva az, hogy valóban az egyik legrosszabb az ha valaki az ügyeleti rendszerben kér segítséget. Gyakorlatilag tojnak az ember fejére, vagy felületessen kezelik.


Ha a kérdés kiírója az anyucira várás helyett elment volna orvoshoz (vagy elvitette volna magát), akkor még elcsíphette volna a rendes orvosi ellátást.

Most azonban itt a hétvége és hétfőig igen csak megfog szenvedni ezzel, ha segít az anyuka ha nem.

2011. jún. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!