Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy 13 éves gyerek az anyukájával alszik? (Heti pár alkalommal) Baj lehet ez a gyereknek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 19:57
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
89%
szerintem egy 13 éves lánynál ez nem probléma
2011. jún. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
Miert merult fel a kerdes amugy? Ha eddig nem volt gond mi valtozott?
2011. jún. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
47%

megzavarja, megzavarhatja a pszichoszexuális fejlődést- ezt elég egyértelműen tudják az orvosok, pszichológusok...

gyereknek semmi keresnivalója a szülők ágyában, se külön, se együtt.Csecsemőnek sem.Soha.

2011. jún. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
67%
2 éves koráig alkalmanként, max 10 éves koráig, de akkor is és csak akkor ha rosszat álmodott! Aludjon egyedül szépen, sokkal kényelmesebb úgy.
2011. jún. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
47%
Nem normális. Akkor sem, ha lányról van szó. A későbbi szexuális életére, párkapcsolataira hatással lehet (negatív értelemben).
2011. jún. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Mi azért kényszerültünk erre kb 6-8 éves koromig, mert nem volt külön szobám, a nővéremnek jobban kellett, 12 év van köztünk. Nagyon jó volt, de nagyon nehezen szoktam át saját szobába...voltak belőle kellemetlenségeim, pl erdei táborok idején, volt, hogy haza kellett vinni, mert nem tudtam aludni.. olyan 11 éves lehettem amikor rávettem magam, hogy na én akkor is külön alszom ha meggebedek, azóta imádok egyedül aludni, és bánom, h ennyi ideig a szüleimmel aludtam.. Szerintem nem normális.
2011. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

Azért merült fel a kérdés,mert már nagyobb a gyerek,és kíváncsi vagyok mit gondolnak erről mások.Tudom,hogy vannak sokan akik úgy vélik,hogy tényleg soha semmi keresnivalója gyereknek a szülők ágyában,de sok olyat is ismerek aki szülővel alszik.

Köszi az eddigi válaszokat!:)

2011. jún. 3. 20:11
 18/40 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem nem gond, ha ez nem mindennapos dolog.

A szülők elváltak (gondolom, de legalábbis nem élnek együtt), lehet, hogy ez volt rá ilyen hatással, még fel kell dolgoznia a dolgot.

Főleg, ha az apa egy biztonságot nyújtó minta volt számára.

Most ezt a biztonságot úgy tudja újra "átélni" ha néha az anyukájával alszik.

Persze nem vagyok pszichológus, úgyhogy csak "találgatok".

Kamasz koromban (sőt, még most, huszonévesen is) volt olyan párszor, hogy ha valami "trauma" ért (szakítás például) éjjel áthívtam anyut beszélgetni és akkor itt is maradt velem.

Egyszerűen ilyenkor jólesett a közelsége és megnyugtatott.

L/24

2011. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim válasza:
69%

nem gáz, csak ne nagyon mondogassátok, mert akkor már az lesz...én pl 14 éves koromig anyámmal aludtam.

17/L

2011. jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
56%

Elég gáz, gondolj csak bele ha majd kollégista lesz mit fog szenvedni, főleg az elején. Egyáltalán nem egészséges.

Ha fiú, akkor meg eleve ő kamaszodik, egyre jobban vonzódik az ellenkező nemhez, és ott alszik mellette az anyja lenge öltözetben. Szinte már most elég nagy valószínűséggel meg lehet jósolni, hogy anya komplexusban szenvedve egy idősebb nő társaságában fogja keresni a szerelmet.

Ha meg lány, akkor annyi, hogy ez nem áll fent, de akkor sem egy egészséges dolog.

2011. jún. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!