Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy 13 éves gyerek az anyukájával alszik? (Heti pár alkalommal) Baj lehet ez a gyereknek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 19:57
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
65%

Nem emlékszem meddig aludtam együtt anyukámmal. Elég sokáig. És nem csak pár alkalommal, egymás mellett volt az ágyunk.

Később mikor a szomszéd néninél nyaraltunk ott is egy ágyban aludtunk, nem nagyon volt más lehetőség. Illetve volt - a horkolós nénivel alhattam volna egy szobában. Inkább aludtam anyukámmal egy ágyban.

Tudtommal csak normális mértékben lettem orvosi eset :)))

2011. jún. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

én is anyuval alszom ha nála vagyok (látogatóban, mert külföldön lakom). 29 évesen is :D

jó, 2x2m az ágy.


apunál nem szoktam aludni, de az se zavarna.



29N

2011. jún. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
76%

Hát nem tudom, én hétvégén együtt aludtam anyummal szombatonként, mert az ő szobájában volt TV és maratoni filmnézést rendeztünk. Semmi bajom nem lett tőle.


Sőt, amikor beteg volt, akkor is többször vele aludtam (15 voltam), mert féltettem... Ha élne, lehet aludnék még vele...

A szexuális életem köszöni jól van, és egyéb minden, amit képesek a pszichológusok, meg egyéb emberek itt belebeszélni a dolgokba.

21/L (5 éves kapcsolatban)

2011. jún. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:29 -örölök, hogy jól vagy. De OKOZHAT BAJT. Az más.

A nevelési tanácsadóban olvasászavarral(!) (

meg mással is) vitt gyerek:

a szülőkhöz első kérdés: hol alszik? hol az ágya? külön alszik? majd:miyen a kapcsolata az apával, az anyával? stb

2011. jún. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nincs ezzel semmi gond. A kisebbik fiam, aki 11 éves lesz, néha hétvégén mellettem alszik, pusztán azért, mert szereti érezni a "biztonságot". Ilyenkor megnézünk este egy filmet együtt, aztán békésen elszuszog mellettem reggelig. Egyébként ő ragaszkodik hozzá, hogy néha ott alhasson, mert az olyan jó "anyás". Nyilván egyre kevesebbszer fog előfordulni, a nagyobbik fiammal is így volt, és ő sem alszik már velem, elvégre 18 éves. Na jó, most, hogy festettünk, kétszer ott aludt mellettem, mert szét volt szedve az ágya, de azért nem hiszem, hogy ez beteges lenne.
2011. jún. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
71%
Én 14 éves koromig a nagyim mellett aludtam, mert beteg volt és nem tudtam volna elaludni a szobámban úgy, hogy nem tudom mi van vele. Mellesleg imádtam, ahogy fogja a kezem, ahogy mesél meg az egész lénye megnyugtató. Barátnőm 18 évesen is a mamijával aludt.(hasonló okokból.) És mikor meghalt a nagyim 18 éves voltam, mégis anyum és apum között aludtam. Szerintem nem baj, persze egészséges határokon belül. :)
2011. jún. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Van egy nagy franciaágy,ott szoktak együtt aludni.(A gyerek azonkívül még 2 helyen tudna aludni.)Jó a kapcsolata a gyereknek a szülőkkel.
2011. jún. 4. 09:06
 38/40 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!:) Ment a zöld kéz:))
2011. jún. 4. 09:06
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

A rendszeres okozhat bajt, lehet, de ha heti párszor, az miért?

Van saját ágya, szobája (ott a tudat bene, hogy van hova menni, ha egyedül akar lenni), nincs rájuk szorulva, de szerintem sok embernek megnyugvás a szülője mellett aludni, ha szereti. (nem napi szinten gondolom...)

2011. jún. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
80%
Miert irsz egyes illetve tobbes szam 3. szemelyben? Nem rolad van szo?
2011. jún. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!