Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megszakad a szívem. Szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakad a szívem. Szakítás vagy újrakezdés?

Figyelt kérdés
Tegnap találkoztam a barátommal, és elmondtam neki, hogy miért nem érzem jól magam a kapcsolatunkban, ő viszont úgy érezte, hogy nem tud változtatni, nem tud nekem megfelelni, nem érzi ezeket a problémákat (érzelmileg intim pillanatok hiánya, nem teljes odafigyelés a másikra, stb.). A szakítás mellett döntött inkább. Még egy nap sem telt el nélküle, de már most őrülten hiánzik. Szeretem. Érdemes "visszakuncsorognom" magam hozzá? lenne értelme? nem segítene a hosszútávú problémáinkon, de egyszerűen nem bírom így.
2010. jún. 2. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
grrrr...
2010. jún. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pedig ki KELL bírnod. azt mondtad, rosszul érezted már magad a kapcsolatban? és ő, ahelyett, hogy rendbe akarta volna tenni, inkább feladta? ennek a dolognak már annyi, eszedbe ne jusson visszamenni! egy ideig sz@r lesz, de ha eltereled valamivel a gondolataidat(kemény munka, buli, sport, stb), túlélhető.:)
2010. jún. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kérheted tőle, hogy gyökereiben változzon meg. Olyan amilyen. Nem mindenki rajongja körül a párját minden percben. Amit adott azt elégnek vélte. Neked többre van szükséged, ezzel nincs is semmi gond. Ha megváltoztatnád, úgy hogy az neked legyen előnyös akkor egy idő után Ő fordulna oda hozzád, hogy ez így nem jó. Szóval nem ismertétek ki a legjobban egymást. ÜDV23F
2010. jún. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem kell kibírnod. mert velem is volt ilyen.

mindenki mondta h kibirod, persze, olyan rosszul vtam, h csak a hidegzuhany tett rendbe, az is csak 10percre.

1hónapig szenvedtem, majd visszamentem hozzá. bár én szakítottam vele, később még 3hétig próbálgatott, h télleg komolyan gondolom-e, és én 3hétig güriztem érte.

men vissza hozzá. mi azóta 1éve együtt vagyunk megint.

2010. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hasonló cipőben járunk! Csak velem az A helyzet, hogy a barátom pár napja mondta, hogy legyen vége mert kicsit besokallt a vitáktól. De aztan nem zárta le még magába ezt az egészet, így mondta hogy kezdjük újra, próbálljuk meg! De én úgy érzem hogy ez így már nem az igazi!! Sokat sírtam miatta, mert én nagyon szeretem, de hidd el, nem érdemes vele újrakezdeni, mert megváltozni ugyse fog, mint ahogy ő is mondta, úgyhogy...csak neked lenne roszabb! Próbáldd meg elfelejteni, bulizz sokat. Meglátod, idővel könyebb lesz!
2010. jún. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az első pár nap mindig a legnehezebb. ha egy hónap múlva is így gondolod, akkor menj vissza, most még nem látod tisztán a dolgokat
2010. jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez oltári egyszerű. Legalábbis nekem az volt. Szerelmes voltam, igen. De ő olyan alap dolgokat nem volt képes megtenni értem, mint például több találkozás, több odafigyelés, törődés stb. stb. Nekem egy kapcsolatban ezek a legfontosabbak, alap dolgok azt hiszem, ha ő képtelen erre, az egyedül azt bizonyítja, hogy nem szeret. És ez akkor nyilvánvalóvá vált. Kerüld el messzire, akinek egyszer nem kellesz, másodszor sem fogsz...

Ha tényleg szerelmes lenne, képes lenne változtatni. Nem mondom, hogy ezer százalékra menne neki, de próbálkozna. És nem hagyna futni.

Immár több hónapja megvagyok nélküle és még élek. Nem haltam bele, pedig olyan embert hagytam ott, aki nagyon fontos volt számomra. Azt sem mondom, hogy egyszerű menet lesz, de hidd el, jól döntöttél. Jól tudom mit érzel, de óvlak még a gondolattól is, hogy visszakuncsorogd magad...

Amiket fent írtál elég nyomós okok voltak. Ezek a működő párkapcsolat alappillérei.

2010. jún. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!