Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengedjem páromat az ország...

Elengedjem páromat az ország másik felébe dolgozni?

Figyelt kérdés
A sztori a következő. Jóideje együtt vagyunk már a párommal, együtt is élünk. Ő jó 120 kmre lévő városból valósi, de 1,5 éve együtt lakunk nálam. Viszont minap megkért h üljünk le beszélni, mert a nővére most szólt h egy banknál megüresedett egy állás az ő városukban. És h ez milyen jó lehetőség lenne a számára. Viszont a jelenlegi munkája sem rossz, csak már egy kicsit idegileg kikészül. Nekem is elég biztos munkahelyem van, ami nagy szerencse a mai világban ugye, főleg itt mert ez a város nem dúskál a munkalehetőségekben, hát még az ővé. Nah szóval én kiakadtam mert h ugye elvállalja akkor azt a kapcsolatunk nem bírná ki. Ezt ő is tudja viszont nekem iszonyatos bűntudatom lenne ha nem vállal el egy ilyen lehetőséget.Igazából azon akadtam ki h ilyen megfordult a fejébe azt hittem úgy gondolja h itt a párom itt élünk. De mondta h menjek én is vele de ott kb. pizzafutár állást találok. Szóval mit tennétek a helyemben?
2011. jún. 3. 20:53
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Én vagyok a pasi:D
2011. jún. 3. 21:05
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Engedd, aztán majd alakul, lehet neked is találnak valami jó melót, lehet visszajön a párod. Ezt így nehéz megmondani.
2011. jún. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Hát, nehéz ügy.

Én párom most októberben megy ki ausztriába dolgozni. Végülis közös döntés volt, hogy kicsit megszedjük magunkat, legyen alapunk a családtervezéshez.

Még én sem tudom hogyan fogjuk bírni.

De az én sztorimban legalább biztosan lehet tudni, hogy áprilisban hazajön.

21/L

2011. jún. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Az a baj h nehéz természetű ember vagyok és sértve érzem és fogom magam, és nehezen bocsátok meg. Nekem kell az h mindennap vele legyek, amúgy a kassza nem gyarapodna mert ott lennénk ahol most csak annyi különbséggel h az én karrierem megy a kukába.
2011. jún. 3. 21:11
 15/26 anonim ***** válasza:
A nemed nem számait ketten eveztek abban a hajóban,ha a távkapcsolatot nem bírjátok ki,akkor az veszett fejsze nyele.És ha nem engeded,jobb lesz,nem hinném,csak rosszabb lesz,nem a tulajdonunk a párunk.
2011. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Hát ez nem külföld szóval még azt jobban megértetném ha kimegy mondjuk Ausztriába h összeszedjük egy kicsit magunkat de így.
2011. jún. 3. 21:13
 17/26 anonim ***** válasza:

Sértve érzem és fogom magam, és nehezen bocsátok meg. Nekem kell az hogy mindennap vele legyek, amúgy a kassza nem gyarapodna mert ott lennénk ahol most csak annyi különbséggel hogy az én karrierem megy a kukába.


Tipikus önző ember vagy csak neked jó legyen.

2011. jún. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Mi a keresztneved neved?
2011. jún. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
43%

Ha te vagy a férfi, nincs miről beszélni, ezt nemtudtam.Zárt be a szobába.Ha együtt lesz a jövőtök, mert így képzelietk, akkor nem a nőnek kell gályázni.Te ott tudod megadni neki amit egy családfenntartótól el lehet várni, ahol éppen laktok.Ne értsd félre, én nő vagyok, és egyáltalán nem gondolom, hogy a nő ne dolgozzon, de azt írtad elfogatható a mostani állása.Most 80-100 különbségért neked menjen ki a talaj a lábad alól?

Ti itt egyek tudtok lenni, de ott nem.Ez ennyi.Zárd be.Ha meg kimászik az ablakon, akkor a nővére keressen neki pasit is ott vidéken.Ha belekerülsz egy olyan kálváriába, ami hónapokig tarthat ha költözöl, akkor az kicsinál idegileg.A távszerelemben én részemről nem hiszek, de elhiszem hogy van akinek működik.

2011. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
elengedni????????? :-o no comment
2011. jún. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!