Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengedjem páromat az ország...

Elengedjem páromat az ország másik felébe dolgozni?

Figyelt kérdés
A sztori a következő. Jóideje együtt vagyunk már a párommal, együtt is élünk. Ő jó 120 kmre lévő városból valósi, de 1,5 éve együtt lakunk nálam. Viszont minap megkért h üljünk le beszélni, mert a nővére most szólt h egy banknál megüresedett egy állás az ő városukban. És h ez milyen jó lehetőség lenne a számára. Viszont a jelenlegi munkája sem rossz, csak már egy kicsit idegileg kikészül. Nekem is elég biztos munkahelyem van, ami nagy szerencse a mai világban ugye, főleg itt mert ez a város nem dúskál a munkalehetőségekben, hát még az ővé. Nah szóval én kiakadtam mert h ugye elvállalja akkor azt a kapcsolatunk nem bírná ki. Ezt ő is tudja viszont nekem iszonyatos bűntudatom lenne ha nem vállal el egy ilyen lehetőséget.Igazából azon akadtam ki h ilyen megfordult a fejébe azt hittem úgy gondolja h itt a párom itt élünk. De mondta h menjek én is vele de ott kb. pizzafutár állást találok. Szóval mit tennétek a helyemben?
2011. jún. 3. 20:53
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Le a kalappal az utolsó elötti kommentelőnek!!! Én is így gondolom!
2011. jún. 4. 02:09
 22/26 anonim ***** válasza:

Sajnos tapasztalatból tudom, hogy nem kell ahhoz messze elmenni,hogy megcsaljanak....

Azt mondják,ha elengeded,visszajön,ha nem jön vissza,nem is volt a tiéd sohase...

2011. jún. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
A párod nem egy kutya vagy macska, hogy bezárd a szobában, hogy ott maradjon. Ha menni akar had menjen, nem a tulajdonod. Elég gáz, hogy sok férfi még mindig nem kezeli egyenlő félként a nőt. Én az ilyen felfogású férfi elől menekülnék, mindent meg lehet beszélni, de az nem az, hogy itt maradsz mert én azt mondtam.
2011. jún. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
szobába*
2011. jún. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nem oknélkül akar az ország másik felébe menni,nálatiok is tuti lenne neki munka csak ő tőled akar menni kicsit levegőhőz jutni valószinú,tudatlatt ezért keres az ország másik végébe melót. Ürügy kell a lelépéshez tőled,amin nem csodálkozom.
2011. jún. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Amúgy mit csinálsz vele majd ha ő maz engedélyed nélkül is úgy úgy dönt hogy megy,megvered,megkötözd?
2011. jún. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!