Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan férfit tényleg...

Egy olyan férfit tényleg hanyagolnom kellene akinek már van gyereke?

Figyelt kérdés

Tetszik egy pasi akinek van egy 4 éves kisfia. (Most 30 éves, 25-26 éves volt mikor egy 40 éves nő úgymond bepalizta, és szinte spermadonornak használta hogy lehessen gyereke, de miután terhes lett, szinte ki is dobta a pasit) Szóval már régóta nincsenek együtt, és jelenleg nincs senkije, a kisfiút is csak hétvégente látja. Említettem valakinek hogy tetszik nekem, de szinte rosszul lett hogy mivel van már gyereke, eszembe se jusson hogy szemet vetek rá. Még csak tetszik ő, de tényleg butaság lenne ilyen férfival összejönni?


22 éves vagyok.


2011. jún. 4. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy butaság lenne. Én nem látok ebben semmi kivetnivalót.
2011. jún. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem az érdekelne, hogy van-e gyereke vagy sem, hanem az, hogy milyen ember.
2011. jún. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
te is tetszel a pasinak? :D
2011. jún. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

ez akkor butaság, ha előre tudod, hogy hosszútávon nem fogod megemészteni a dolgot. ha téged nem zavar, akkor semmi kivetnivaló.

én pl tudom magamról, hogy nem szeretnék gyerekes apukával együtt lenni. több okból kifolyólag. például, hogy alapból második lennék az életében, úgy indulnánk. a másik pedig, ami lehet, hogy nem így lenne, de neki az az elsőszülött gyereke. és mondjuk mi is vállalnánk egy közös gyermeket, de sok szülőnek az első szülött gyerek valami olyan, ami szent és sérthetetlen. ha mondjuk a mi közös gyerekünk megszületne, és azt venném észre bármikor is, hogy jobban szereti a msásikat, teljesen belebetegednék. meg vannak apróságok. pl a közös gyereknek nem tudjuk megvenni karácsonyra a hőn áhított játékot, mert az ő gyerekének az exével is kell venni. és ezek olyan kis apró tüskék. amik engem zavarnának. lehet, hogy én nem vagyok normális, csak leírom a véleményemet. mert ezt végig kell gondolni.

2011. jún. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem butaság ilyen fiatalon olyan pasival összejönni, akinek már van gyereke, de ezt csak te tudhatod, te érezheted. Ha neked ő kell, és neki is te, hát rajta. Én is 22 éves vagyok, és még abban sem vagyok biztos hogy szeretnék gyereket, pláne nem másét....de ezt neked kell eldöntened.
2011. jún. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lenne butaság, ha nagyon össze akarsz vele jönni. Elvégre a gyerek nem is nála lakik (sajnos, vagy nem sajnos). Max. annyiban lehet rossz, hogy ha esetleg ott tartanátok, hogy sokáig együtt lesztek és gyereket szeretnél, akkor lehet ő már nem akar, mert neki már van egy. Persze ez csak feltételezés, mert már hallottam ilyet is. De egyébként szerintem nem gáz összejönni olyannal, akinek van gyereke.
2011. jún. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak te döntheted el, hogy vàllalod màsnak a gyerekét hétvégente az apàval együtt.
2011. jún. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen lényegtelen lesz, hogy van-e gyereke vagy sem, ha beleszeretsz a férfiba. Régen én is azt mondtam, hogy dehogy vállalnám be, most minden gondolkodás nélkül lennék "mostohaanyu".

Főleg úgy, hogy csak hétvégén van veletek a gyerek, ha zavar, akkor max azokon a hétvégéken te nem vagy velük.

2011. jún. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt elvált párom. Nem is olyan kicsi gyerkőccel. 10 éves kislány volt. Hát mit mondjak...imádtam :) Mintha a húgom lett volna (25 voltam) nem pedig pótmama. Nagyon jól kijöttünk.


Nagyon fájt, amikor el lett tőlem tiltva mikor szétmentünk az apjával (megcsalt és kidobtam, ez volt a bosszú).


Szóval abszolút butaságnak tartom, hogy azért ne járjunk vagy netalán találjunk párra, mert a másiknak van már gyerkőce. Persze fontos, hogy apuka hogyan viselkedik a gyerekkel, ez sok mindent elárul. (ha le sem...akkor biztos nem jönnék vele össze egyértelműen nemtörődöm, de ha jó apuka akkor nem akadály)

2011. jún. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Ezt neked kell őszintén magadban érezned, hogy mennyire tudod elfogadni a gyerekével együtt, aki tegyük fel sokszor lesz nálatok, és hisztis is lesz, meg baja is lesz veled s hasonlók. Mindenki tudja magában az őszintét, te is valld be magadnak, nem etetve se magad, se a férfit ! 22 évesen nem vagy még elkésve, van még időd találni jobban hozzád valót, hogy ne vegyél többet a nyakadba, mint amit tényleg elbírsz. Próbálj másfele nézni szerintem, mielőtt belemélyülsz az érzelmekbe, mert akkor csak nehezebb lesz.
2011. jún. 5. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!