Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek h minél hamarabb...

Mit tegyek h minél hamarabb legyen pénz a telómon? L/14

Figyelt kérdés
A barátommal beszélünk rendesen élőben, msn. De jó lenne már sms-ben is mert ő elég sokszor van távol főleg így a nyári szünetben. Kártyás telóm van csak sajnos ha anyuéknak mondom hogy töltsenek rá pénzt akkor arra sokat kell várni :/ Pedig nem vagyunk szegények... Csak nekik nem fekszik ez a dolog. Mit csináljak hogy mihamarabb legyen pénz a telefonomon?
2011. jún. 4. 17:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Sztem meg annyit tesznek rá, hogy haza tudjon szólni. Csak akkor azt arra is kell használni. Meg aztán ugye ott van az ingyen msn, a facebook, a skype.
2011. jún. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
jó, persze lehet találgatni, hogy mit hogyan csinálnak ha nem tudjuk de akkor sem tízezres számlát kéne fizetni, gondolom beérné néha a 2000 ftos feltöltéssel is.
2011. jún. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Hát azért ha én veszek egy telefont a gyerekemnek, akkor az a minimum, hogy párezret rátöltök neki, maximum megmondom, hogy mondjuk 1-2-3 hónapra ossza be, mert hiába kéri, nem fogom hamarabb feltölteni.

De azért azt nem várnám el a 14 éves lányomtól, hogy semmi másra ne használja a feltöltést, mint hogy nekem szóljon ha van valami, azért nyilván van, hogy kap ettől-attól egy sms-t, amire illik válaszolni, ha van miből.

2011. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!