Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti ilyen évvégi...

Szülők, ti ilyen évvégi eredményhez mit szólnátok? Ez nagyon rossz?

Figyelt kérdés

Most azokat írom, amik beleszámítanak a felvételibe.

Irodalom: 5

Nyelvtan: 5

Matek: 3

Angol: 5

Francia: 5

Biológia: 3

Töri: 4


Apám biztos haragudni fog a matek, meg biosz hármasért.

17L


2011. jún. 4. 20:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Humán beállítottságú vagy nekem a töri meg nyelv és nyelvtan volt mindig 3-as, viszont a biosz a kémia a matek a fizika nagyon ment. Biztos nem fog örülni, mert minden anya annak örülne, ha szín jeles lenne a gyereke, de nem hiszem hogy nagyon dühös lesz rád, ha a matek nehéz hát nehéz a biosz (mondom én biosz tanárként) fontos, de nem érettségi tárgy.
2011. jún. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Én semmit nem szólnék, ez egy viszonylag jó bizonyítvány, csak látszik, hogy valószínűleg nem a matek az erősséged.
2011. jún. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ja, most látom, hogy írtad, hogy eddig jó matekos voltál. Na, akkor én is csóválnám rá a fejem, de hát Istenem, van ilyen. Mondjuk azért kicsit én is mérges lennék, ha tudnám a gyerekemről, hogy valami jobban is mehetne, de nem csinálja úgy, ahogy a képességeiből telne rá.
2011. jún. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
én örülnék ha az enyém ilyen lenne...
2011. jún. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy nem vagyok szülő, de örülnék neki, ha ilyen bizonyítványa lenne a gyerekemnek. Szerintem inkább tanuljon meg valaki valamit 3asra, mint, hogy bemagolja 5ösre, és később ne tudjon belőle semmit.


18L

2011. jún. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!