Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 14 éves lány a legjobb...

Egy 14 éves lány a legjobb barátnőjénél, délután meddig maradhat? És aludhatna itt? Azt mondja lehet hogy a szülei nem engednék. De már 14 éves

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 20:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

szerintem ebben semmi rossz nincs! pláen ennyi idősen, akár a két gyerek szülei is beszélhetnek, vagy az engedékenyebb szülőbeszélhet a másik szülővel pl telefonon....


max, ha a szülők féltik, akkor hozzák-viszik a lányukat...


a pizsipartik tök jók :-)

2011. jún. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem délután hétvégén kb. 6-7-ig maradhat, hétköben 5-6-ig!


Ott aludni simán, én 12 éves vagyok és a barinőm most aludt itt 100-adjára :)

2011. jún. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem enged meg. Jót tesz a barátságuknak.


Én a barátnőm és én még nem aludhattam együtt.


14F

2012. jún. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
13-14 évesen hétvégén és szünetek alatt rendszeresen csaptunk pizsipartyt :)már a 12. szülinapom is ilyen barátnős ottalvás volt :3 most 15 vagyok és a legjobb barátnőmmel annyiszor alszunk egymásnál, hogy vannak egymásnál cuccaink, meg a szobánkban mindig meg van ágyazva +1 ágy :DD hét közben, egy hosszú nap után, ha későn érünk haza valahonnan mindig egymásnál alszunk s reggel együtt megyünk suliba...:) most hétvégén is megyek egy barátnőm szülinapi pizsipartyjára, csak ez most egy nyaralójukban lesz tartva és nem lesznek szülők. szerintem ilyen idős korban ez normális.:)
2013. máj. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én kb 6-7 éves korom óta pizsipartyzok nincs gond a szülőknél sőt sokszor van hogy pont ők passzolnak le minket hogy "most nem kell a gyerek vigyázzatok mán rá"

hétköznap ha csak átmész 7-8 tovább ne nagyon viszont meg su tudom számolni hányszor volt olyan hogy én csak délutánra átugrottam de ott is aludtam végül vagy egy barátnőm jött át hozzánk ugyan így 14/L

2019. ápr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!