Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már, hogy túl hamar...

Éreztétek már, hogy túl hamar eljár felettetek az idő?

Figyelt kérdés
Esetleg azért, mert nem "éltétek ki magatokat", vagy nem értetek még el sok mindent az életben (másokhoz képest). Változtattatok ezen?
2011. jún. 4. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, és változtatni fogok rajta!
2011. jún. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen, sokszor én is úgy érzem hogy már annyi minden kimaradt az életemből,amire lehet hogy többet esélyem sem lesz, meg hogy sok mindent nem tettem meg amit a többiek igen, pedig még csak 16vagyok..
2011. jún. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mostanában folyton ezt érzem. Változtatni kellene, csak még nem tudom, hogy hogyan. Na ezzel megy el az idő... :S
2011. jún. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 24 vagyok, és most várom az első babám. Sokszor úgy érzem, már korábban kellett volna bevállalni, mert régóta házasok vagyunk, de kellett a diploma és a munkahely.
2011. jún. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, jelenleg is igy erzek es igyekszem valtoztatni rajta.


26L

2011. jún. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

egyfolytában annyira gyorsan mennek a napok évek hogy az hihetetlen és ugy élek mint egy robot de ezen változtatok

az tuti!!!!!

2011. jún. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, pedig még csak 22 vagyok.
2011. jún. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
igen,és még csak 14 vagyok :( hétfőn ballagok,és nemrég voltam ovis :( áhh olyan rossz érzés :(
2011. jún. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem. 48 éves vagyok, van egy 33 éves feleségem, négy gyerekem, és egy nagy gyár vezetője és tulajdonosa vagyok. Én már biztos nem változtatok semmin, a gyerekeim jövője is meg van alapozva. Ha az egészségemmel nem lesz gond, életem végéig elégedett és boldog ember leszek.
2011. jún. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen. 22 éves vagyok, és én nem csinálok szinte semmit. Nem járok el bulizni, nem járok el kirándulni, csak itthon vagyok és főzök/mosok/takarítok.


Egyébként engem olyan dolgok szoktak nyomasztani, hogy elvileg most nézek ki legjobban, hiszen fiatal vagyok, de mégis önbizalomhiányos. Valószínűleg ennél jobban már nem fogok kinézni, és majd mikor öreg és ráncos leszek, akkor visszagondolok, hogy "b*sszus miért nem voltam fiatalon másmilyen?" De egyszerűen ilyen unalmas vagyok. Meg az is elgondolkoztat mikor idős néniket/bácsikat meglátok. Évtizedekkel ezelőtt még ki tudja milyen vadak voltak, mennyi durva dolgot megcsináltak, most meg olyan kiszolgáltatottak. Van egy néni akiről azt hallottam hogy rengeteg pasija volt, meg mennyire csinos lány volt, most meg el sem tudom képzelni hogy milyen lehetett, annyira hihetetlen...

2011. jún. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!