Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor vagyunk boldogok? Mi az...

Mikor vagyunk boldogok? Mi az ami igazàn boldoggà teszi az embereket?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon fontos, hogy egészségesek legyünk és gyerekeim boldogsàga,sikerei, a cél megvalósitàsa, ami elsõsorban boldoggà tesz.
2011. jún. 5. 11:47
 1/7 napietus ***** válasza:
100%
mindig, amikor endorfin szabadul fel :) nade komolyra fordítva: engem boldoggá tesz, ha elérem a célom, ha sikerem van, mindegy, hogy munkában, sportban, vagy bármiben. ha a családban nincs semmi probléma, és látom a családtagjaim, barátaim boldogságát. engem ezek tesznek boldoggá.
2011. jún. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Siker!

Fél éve voltam agykontroll tanfolyamon, és ott tanácsolták, hogy vezessek célfüzetet. Tehát ha van valami célom, azt írjam le oda.

Nem hittem az egészben, elkezdtem egy füzetet, és beleírtam, hogy "Történelemből ötös év végén." Ez féléve volt. El is felejtkeztem róla.

Előző hét szerdán közölte velem a történelem tanár, hogy mivel 4.4 az átlagom, nem adhatja meg az ötöst.

Oké. Erre órán kérdezett valamit, és csak én tudtam a választ, és szépen elmeséltem az egészet.

Erre teljesen kiakadt az osztályra, hogy milyen már, hogy csak én tudtam ezt a fontos dolgot, és hogy csak azért is megfogja nekem adni az ötöst év végén. Nem hittem el, elborult az agya, túlzott. Csütörtök osztályozó értekezlet.

Pénteken megkérdeztem az ofőmet, hogy mi lett a történelem jegyemmel. Kinyitja a naplót. Év végi jegy: 5!!

Na, én ETTŐL vagy igazán boldog, cél megvalósítása.

Áhh:D

2011. jún. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De még mindig nem fogtam fel xP

Ez olyan durva áh:DD

2011. jún. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Boldoggá tesznek: siker, élmények / utazás, stb/, barátokkal levés vannak olyan emberek akire számíthatsz és akik Rád is számítanak tudnak,a család / bár sajnos ez nem mindenkinél jelent boldogságot, nem mindenkinek adatatik meg/, boldogság még ha nincsenek gondjaid, különösebben nagy gondjaid, nyugodt tudsz lenni:), boldogság ha egészséges vagy, tudsz mit enni, van házad van hol élned... , van vized, villanyod rengeteg apró dolog járul hozzá a boldogsághoz, az utobbiakat már nme is értékeljük mert megszoktuk teljesen természetesnek tűnik, illetve még sok sok jó dolog természetesnek tűnik ami alapjában véve nagyon nagy kincs, nem árt megfeledkezni róla:) Még rengeteget lehetne ide írni..
2011. jún. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

változó

engem mi tesz boldoggá:ha igazán önmagam lehetek az életemben. ha amit teszek és mondok az őszinte. akkor vgayok boldog, mikor a legjobb barátnőmnek kegyetlenül a szemébe mondom az igazságot és azt mondja, hogy köszönöm. akkor vagyok boldog, mikor olyan emberrel találkozom, aki mellett ki tudok teljesedni. boldog vagyok ha nem érzem magam egyedül. boldog vagyok, ha gyűlölnek emberek olyanért, amire ők nem képesek(pl ha én mondok őszintét azt elfogadjk, ha más próbálja sértődés van és ezt nem mindneki viseli el).

2011. jún. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Valahol egyszer azt olvastam, hogy a boldogság olyan, mint a egy gyöngysor. Sok apró boldog pillanatból áll össze. Nem arra kell törekedni, hogy az élet minden területén 100%-osak legyünk, mert olyan soha nem lesz, és akkor ezt inkább kudarcnak éljük meg, hanem arra, hogy észrevegyük azokat a boldog pillanatokat, amiket gyöngyként felfűzhetünk a többi mellé.

Én akkor vagyok boldog, amikor azt kívánom, hogy ez a pillanat örökké tartson. :)

2011. jún. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem a szerelem tesz boldoggá és a csókolózás(:
2011. jún. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!