Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mi? Csak én vagyok a...

Ez most mi? Csak én vagyok a prűd és meg kellene reformálnom a gondolkodásmódomat vagy tényleg nem normális dolog amit kér?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt a férjemmel, másfél éve házasodtunk össze. Minden rendben van közöttünk, testileg-lelkileg. Legalábbis eddig azt hittem, hogy így van.

A párom a haverjaitól 30. születésnapjára azt kapta, hogy befizették egy közös nyaralásra, a Kanári-szigetekre mennek 6 napra, holnap indulnak.

Tegnap este felvetette, hogy mi lenne, ha szabad kezet adnék neki. Vagyis, hogy azalatt az idő alatt még nyaral, azt csinál amit akar, azzal amit akar. Vagyis: ha megkíván egy nőt, akkor lefekszik vele és ha megkíván egy másikat, akkor azzal is. Persze ha nem akarom, itthon nem mondja el, történtek-e ilyenek. Merthogy neki erre szüksége van, mivel a "spanok" még szinglik, ezért tutira minden este más nővel fognak szexelni.

Na ez nálam annyira kiverte a biztosítékot, hogy azóta nem szólok hozzá és igen komolyan elgondolkoztam a váláson.

Mert ez nem normális dolog!!! Ha szeret, akkor nem akar mással kefélni még a Kanári-szigeteken sem. Meg nem értem, ott miért nehezebb türtőztetnie magát, mint itthon?? Ha meg nem szeret, akkor miért vett el egyáltalán?

Persze azt mondja szeret, ez csak frissítés lenne, és ha akarok, itthon én is szabadon csinálhatok bármit.

Hát kösz, én inkább kihagynám..


2011. jún. 5. 15:35
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagy prűd. A férjed egy szemét, ha ilyet felhoz, ne haragudj, hogy ezt mondom. Fel se tudom fogni, hogy mondhat ilyet.
2011. jún. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
91%
Nálam már az kiverné a biztosítékot, ha a férjem nélkülem menjen nyaralni( bár az enyém nem is menne). De az, hogy ilyet kér, hat pff.
2011. jún. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
*menne
2011. jún. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
92%
Nem normális, hogy ezt kéri.
2011. jún. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
84%
Háhá, ezen jót nevettem... Ez max viccnek jó. Mi az ilyen gondolkodású emberektől undorodunk a párommal... Én kijelenteném, hogy nem csinálhat ilyet, ha már így megkérdezi... Ha nem veszi figyelembe, add is be azonnal a válást. Gondolom fiatalabb vagy mint ő, szóval még 30 se vagy, előtted az élet. Nehog rápazarold a szép éveid.
2011. jún. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
15:40! Hát épp ezaz. Egyből belementem, hogy a haverokkal, nélkülem nyaraljon, bár azért az sem esett valami jól. És akkor ezek után még megkapom ezt a kérést is..
2011. jún. 5. 15:42
 7/42 anonim ***** válasza:
47%
Én azt is megérteném, ha ezután eltiltanád a barátaitól.
2011. jún. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
92%
Ja és még annyit, igen... Én akkor is kiakadtam volna, amikor kitalálták ezt a pasis nyaralást... Amúgy is nagyon ritkán jutunk el nyaralni, akkor mindig menjünk már együtt... Habár ez nálunk természetes, remélem... Eddig úgy tűnt..De még bármikor történhet valami ilyen, mint Veled.
2011. jún. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
9%

Meg lehet próbálni, lehet tényleg frissítene a kapcsolatotokon. Nem a 15. században vagyunk.

(bár ott is dugtak félre, csak óvatosabban)

2011. jún. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
A hűségnek és a tiszteletnek semmi köze nincs a századhoz!
2011. jún. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!