Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltuloztam? Már nem tudom, de...

Eltuloztam? Már nem tudom, de nagyon haragszom!

Figyelt kérdés

Páromról tudni kell, hogy "tipikus macso", nem az az érzelemkimutató fajta. Ha kettesben vagyunk otthon édes puszilgat, imád de az utcán nem vagyunk az a folyton faljuk egymást párocska. Elfogadtam, megszoktam hogy ilyen.

Elmentünk szórakozni és ott is csak áltunk egymás mellett, beszélgettünk, iszogattunk. Nyiltan elkezdett vele flörtölni egy nő, ilyen pofátlan szinten. Állandóan páromat nézte. Montam páromnak, hogy ugy nézünk ki mint 2 idegen ha még egy csaj is flörtölget vele, ugy hogy én is ott vagyok. Nagyon rosszul éreztem magam.

Kértem páromtól hogy adjon egy puszit. Ő pedig azt válaszolta, majd ad. Mondtam neki, hogy én most szeretném mert zavar az a flörtölgető nő. Azt válaszolta ne foglalkozzak vele. Mégegyszer kértem, hogy adjon egy puszit akkor se kaptam. Nagyon bemérgesedtem, hogy hogy lehet ilyen. Ez nem egy nagy kérés, évek óta együtt vagyunk. (Korábbi kapcsolataimban mindig azt éreztem hogy büszkék rá, hogy velük vagyok, messziről látszott hogy összetartozunk, ölelgettek, puszilgattak. Tőle ezt már nem is várom) De az, hogy nem tudott egy puszit adni, hogy megmutassam a "másik nőnek", hogy ő az enyém nagyon rosszul esett. Mintha nem akarna felvállalni. Vagy nem tudom.

Ne kérdezzétek, hogy miért nem adtam én, mert már azt se tudom csak nagyon bemérgesedtem és haza akartam menni. Ennek már 2 napja és még mindig ugyan ugy érzek, nem akarok vele beszélni. Azt érzem, hogy megalázott.

Szerintetek eltúlzom? Ti, hogy reagáltatok volna?


2011. jún. 5. 18:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
jogos az érzés, ami most benned van. én abszolút nem vagyok ilyen egymásnyakán párkapcsolatot szerető ember, mi 4 éve vagyunk együtt, társaságban mi sem szoktunk nyalakodni, csak annyira, amiből látszik, hogy összetartozunk. Azt hiszem, ha az én párom játszaná be, én is mérges lennék rá, eléggé..
2011. jún. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van nem reagàlod tùl. Miért ne adhatott volna egy puszit, ez nem nyalakodàs. En helyedben a elgondolkodnék.
2011. jún. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Az nagyon is megérthető, hogy a párod olyan "macsó" tipus.

De hát könyörgöm, abba az 1 pusziba nem halt volna bele.

2011. jún. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is teljesen jogos, még csak nem is túloztad el. Én ilyet nem tudnék elviselni.
2011. jún. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
én a helyedben felálltam volna és otthagytam volna! Egyáltalán nem reagálod túl :)
2011. jún. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ez sajnos nagyon gáz. Tényleg olyan, mintha nem akarna felvállalni. Viszont ha meg együtt vagytok és ismer téged, akkor tudnia kellene, hogy ez mennyire fontos dolog lenne neked. Ő semmit nem tett érted. Még ezt az egy -energiát nem igénylő- mozdulatot sem. Itt látszik az, hogy milyen az érzelmi intelligenciája és hogy mennyire "figyel" rád. Mennyire "érdekled".
2011. jún. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg elég nagy szemétség szerintem..

Lehet a párod vágyik rá h más nők is elismerjék, kívánják.. remélem érted hogy hogy értem.

2011. jún. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Szerintetek nem akart felvállalni? Nem érdekelte, hogy ez nekem rosszul esik és megbánt?

Nagyon haragudtam rá, nem is szóltam hozzá.

Kérdeztem, hogy miért nem tudott egy puszit adni a kedvemért? Azt válaszolta, hogy eltuloztam. És hogy akkor ad puszit amikor ugy érzi, nem amikor én kérem.

De ez is elég siralmas magyarázat.

2011. jún. 5. 21:19
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem meg neki nagyon fontos az image-e, és ezért nem puszilt meg.

Ha megteszi, azzal elismeri a külvilágnak, hogy te irányítod őt, és "ő a tiéd". (Megjegyzem ez a birtoklás-kijelentés rosszul hangzott tőled.)


Akkor legyél szerintem mérges, ha ő is flörtölt a nővel. Ha nem, akkor csak élvezte a helyzetet, de nem csinált semmi rosszat, te pedig ettől meg akartad fosztani.

2011. jún. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Az én párom sem szeret nyilvánosság előtt nyalakodni...de hogy a kezem ne fogja vagy ne csókoljon meg...kizártnak tartom...


inkább csak játszotta magát mások előtt...


én ilyenért nagyobb patáliát csaptam volna:)

2011. jún. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!