Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha házasság előtt "nem...

Baj ha házasság előtt "nem élem ki magam"?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és még nem igazán volt komoly kapcsolatom. Ezt csak elméleti síkon kérdezem, de ha pl összejönnék valakivel akivel hosszú távon is együtt maradnék, és akár házasság meg gyerekek lennének belőle, később megbánnám hogy az első komoly kapcsolatban leragadtam? Sok ilyet ismerek akik az első kapcsolatukkal vannak 3-5 éve és nagyon boldogok. De később nem bánják meg?
2011. szept. 27. 14:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%

Emberre és vérmérsékletre válogatja szerintem...

Hát szerintem a többség az nagyon nehezen marad meg egy ember mellett,mert általában rájön hogy még nem élte ki magát és még ki szeretne próbálni egy két szexpartnert...

2011. szept. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem sem árt, ha az ember kipróbál 1-2 embert, mielőtt valakire rámondja, hogy ő az igazi.
2011. szept. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez tőled függ, neked kell érezned. Olyat is ismerek, aki megbánta, de olyanokat is, akik boldogan élnek azóta is. Ki milyen típus.
2011. szept. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hülyeség. Ha te tényleg megkapsz mindent abban a kapcsolatban,és boldogok vagytok akkor nem számít hogy előtte hány barátod volt vagy egyáltalán volt e.

Ez a nem éltem ki magam duma csak mostanában lett nagy divat.

2011. szept. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%

Én bánom.

Pláne, hogy elhagyott egyetem után.

Ahelyett, hogy buliztam volna, és éltem volna a világomat, otthon ültem vele, meg a szüleivel, mert eljárkálni nem szeretett a drága.

Aztán, mikor összeköltöztünk, 1 év után azt mondta, hogy úgy érzi, nem működik a dolog, és menjünk szét.

Na, érdemes volt rohanni haza hozzá, és hétvégenként nagyit látogatni stb...?

NEM!

Ez az én tapasztalatom.

Bánom, hogy így tettem!

2011. szept. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy kiélésnek számít e az hogy a mostani kapcsolatom előtt csak 2 kapcsolatom volt, de azok hosszúak voltak (6, 2,5 év). Azt gondolom, hogy kell azért egy kis tapasztalat kapcsolat terén, ahhoz, hogy tudd értékelni a dolgokat. Ha nem csalódtam, sírtam, dühöngtem volna, és ha nem bántottak volna meg, sosem lennék az az ember aki ma vagyok. Mindenképpen kellene egy kis tapasztalatszerzés, de sztem nem feltétel, az hogy megbánnád e senki nem tudja megmondani. Te ismered magad.
2011. szept. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát az a baj velem, hogy mivel itt vagyok ennyi idősen és még nem volt semmi komoly kapcsolat az életemben, lehet lehorgonyoznék az elsőnél, mert már sokszor most is úgy vagyok vele hogy senkinek sem kellek. Néha már úgy érzem szinte bárkivel összejönnék aki egy kicsit is tetszik. Lehet ha évekig együtt lennék valakivel, akkor meg úgy érezném mi van ha nem találok jobbat. Jó persze ha tényleg szerelmes lennék az talán más lenne, de ahogy a helyzetem áll, lehet soha nem is leszek szerelmes és inkább meg alkudok majd valakivel...
2011. szept. 27. 14:48
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért nem így működik, kérdező. A párodnak is lesz beleszólása a dologba, és ha rájön, hogy csak azért vagy vele, mert nincs ló, annak nem fog örülni, és úgyis szétmentek.


Ha meg jól működik a kapcsolat, mindketten boldogok vagytok, felesleges azon tépelődni, hogy baj-e, hogy az elsővel vagy.

2011. szept. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem voltam az a nagy "bulizós" ember. Nagy baráti köröm van, sok haverom, mindig van akire számíthatok...DE sosem voltam az a nagy party-arc. Míg a többiek 12-ben minden este sz.rrá itták magukat én mentem haza és mondjuk megnéztem egy jó filmet, vagy aludtam egy jót...

Van párom 16 (majdnem 17) éves korom óta, de semmit nem siettünk el, az első együttléttel is vártunk egy évet. Szórakozni együtt járunk, nem túl gyakran, általában szűk baráti körrel. Ami fontos nekünk az a bizalom, egymás tisztelete, szeretet, megértés, olyan dolgok, amik ma nem "menők":-S

Mi több mint 4 éve vagyunk együtt, nagyon boldogok vagyunk. És bár sosem volt egyikünknek sem más társa, mégis tudjuk, együtt maradunk, összeházasodunk, mert szeretjük egymást.

Nem tudom ki mit ért a "kiélés" alatt, mi tökéletesen boldogok vagyunk együtt, "kiéltük" az elmúlt 4 évünket, csodálatos volt. Nem kell nekem találkozzak bunk.ó, paraszt huszonéves férfiakkal, hogy eltudjam dönteni, nekem a párom "volt" az igazi. Nem kell még 10 férfi az életembe, hogy eltudjam dönteni, a párommal jó a szex. Nem kell 100 áthányt éjszaka, ahhoz, hogy tudjam mit jelent egyetemistának lenni, mit jelent bulizni...

A páromnak és nekem így jó, úgyhogy őszintén nem érdekel, aki szerint nem "éltem ki" magam és úgy megyek férjhez. Ez inkább dicsérendő, mint elítélendő, szerintem...


21-L

2011. szept. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
nem. nekem a férjem az első és egyetlen férfi az életemben, és soha még csak eszembe sem jutott hogy bármit is kihagytam volna azzal, hogy ő előtte nem volt senkim.... 31/nő (12 éve együtt)
2011. szept. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!