Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak benne olykor...

Miért vannak benne olykor ilyen érzések-félelmek? Hogyan kezeljem magamban ezt? Szeretem ettől még?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, régen volt 2párkapcsolatom amiket megbántam és hosszabb ideig is tartottak, pl. papucs volt a srác, unalmassá és monotonná váltak a dolgok, elkezdtem érzelmileg ingadozni tehát nem voltam szerelmes. akkor volt olyan hogy a fiú apámhoz jött át beszélgetni nem is hozzám. Volt hogy már a szexuális dolog is egyhangú lett.

Unalmasak voltak a talik és eröltetettek.


Most 2,5hónapja járok egy fiúval az elején úgy éreztem jó vele, és hogy igen szerelmes vagyok, szivesen találkozom vele, hetente 3-4x szoktunk. De már nem izgulok annyira mint pl az első 3-4alkalommal. De jó vele...

Már elkezdtünk pettingelni, de előjönnek a félelmeim hogy mivan ha:

-vele is uncsi lesz

-ha unalmas lesz a tali és aszex

-ha nála is ingadozni fogok

stb


értitek? nem akarom a régieket megélni újra:(

és kb 3hetente 1x rámtörnek ezek és megijedek és csak menekülnék és vitatkoznék csak hogy egyedül legyek és és...bepánikolok hogymi lesz HA

Meg hülyeségeken agyalok hogy SZERETEM? VAGY CSAK FELLÁNGOLOK?:( meg ilyesmik...beparáztatom magam.


2011. jún. 6. 16:59
 1/6 A kérdező kommentje:

úgyérzem nem akarom elvesziteni hogy fontos nekem... de félek hogy megint átélem azt hogy ingadozok és nem vagyok szerelmes meg ilyenek...értitek? Nemtudom ezek mitől törnek rám...

De olykor a legnagyobb hülyeségeit is elnézem és azt érzem hogy csakis Vele akarok lenni... és mindig rá gondolok. és még sorolhatnám, az elején tuti biztos voltam hogy ez szerelem, akkor azt kivántam ő i szeressen, most hogy kezd belém esni megijedek...

KI ÉRTI EZT???:((

2011. jún. 6. 17:03
 2/6 A kérdező kommentje:

meg az elején nagyon nagyon akartam tetszeni neki. most is, de már nem annyira... és az zavar hogy nem izgulok annyira a talik előtt mint régebben...

EZ NORMÁLIS?

2011. jún. 6. 17:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Valahol normális, amit érzel. Én 2 gyermekes válófélben lévő nőként a mostani kapcsolatomban is érzem ezeket a kételyeket. de ha bízol magadban, és benne is, és tudtok színt vinni a mindennapokba, akkor nem lehet gond. Ha nincs veled, akkor is hiányzik, ha nem tudod elérni sehogy (neten, telefonon...) aggódsz érte, hogy mi van vele, ha a szemedbe néz, picit megborzongsz, ha szex közben tudtok új dolgokat kitalálni, és fontos, hogy neki is jó legyen, ne csak neked, akkor még gond nincs.

Bár még fiatal vagy, szóval nem kötelező vele leélni az életed, de ha ő az, akit melléd rendelt a sors, akkor akárhogy "küzdesz is ellene" akkor is szeretni fogod, ha kételkedsz. :D

2011. jún. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

amiket leirtál azokat érzem Hála Istennek:)

Me gazt is hogy mikor megcsókol akkor beindulok és elönt a melegség:)

Köszönöm:)

2011. jún. 6. 18:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor még nincs probléma! Lehet, hogy félsz a saját érzéseidtől! Mondom, ez bennem is bennem van, főleg, ha csak 1 napig nem találkozunk, vagy nem tudunk beszélni. Ma sem tudunk majd, csak este telefonon, de már minden bajom van.....
2011. jún. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is hozzá szólok: azért 18 évesen még nem kell aggódnok ilyenek miatt! Nyugodj meg, csak sodródnod kell az eseményekkel, nem kell agyalnod! (Bár én is 18 voltam, amikor megismertem a párom- ennek már 7 éve...)
2011. jún. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!